Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

MOON NEO 230HAD

Wzmacniacz słuchawkowy Moon Neo 230HAD wyposażono w DAC, oraz przedwzmacniacz analogowy. Pozwoli on stworzyć nie tylko doskonały system słuchawkowy, ale może być również bazą dla systemu stereo.

Najważniejsze cechy:

  • Wzmacniacz słuchawkowy o mocy aż [email protected]Ω
  • Przetwornik C/A odtwarzający pliki do 32bit/384kHz i DSD256
  • Wyjścia analogowe: regulowane i o stałym poziomie
  • Dwa wejścia analogowe dla zewnętrznych źródeł
  • 10-letnia gwarancja

Moon Neo 230HAD


Moon Neo 230HAD to wzmacniacz słuchawkowy ze zintegrowanym przetwornikiem C/A. Przód urządzenia stanowi elegancki aluminiowy front, a niewielka obudowa pozwoli na łatwe ustawienie, na przykład przy komputerze. Główny nacisk konstruktorzy położyli na wejścia cyfrowe, dostępne są: wejście optyczne, dwa współosiowe i USB dla komputera. To ostatnie umożliwia odtwarzanie PCM do 32bit/384kHz i DSD 256. Pozostałe są ograniczone do 24bit/192kHz. Wejścia analogowe są dwa, RCA z tyłu i mini-jack na froncie. To drugie pozwala podłączyć do wzmacniacza przenośny odtwarzacz, czy nawet telefon.

MOON 230HAD

Konstrukcja wzmacniacza 230HAD czerpie pełnymi garściami z topowego modelu 430HAD. Dzięki temu uzyskano doskonałe brzmienie w niewielkim formacie. Główną siłą kanadyjskiego urządzenia pozostaje wzmacniacz słuchawkowy o mocy [email protected]Ω, [email protected]Ω i [email protected]Ω. Pozwala to na bardzo dobre wysterowanie niemal każdych słuchawek nausznych i dousznych. 

Moon Neo 230HAD może służyć nie tylko do sterowania słuchawkami. Wbudowany przetwornik C/A może zostać podłączony do innych urządzeń. Na tylnym panelu urządzenia znajduje się wyjście analogowe RCA. Obok znajduje się również wyjście analogowe o regulowanym poziomie. Dzięki temu Moon Neo 230HAD może służyć jako przedwzmacniacz w systemie. 

Impedancja głośników (min)20 - 600
Typ wzmacniaczaCyfrowy
Pasmo przenoszenia5 Hz - 100 kHz
Stosunek sygnał/szum115dB
Wejścia cyfroweCoaxial, Optyczne, USB
Wyjście słuchawkoweTak
Wymiary (S x W x G) mm17.8 x 7.6 x 28.0
Waga kg2.8

Marka: Moon

230HAD

6 999 zł
/ sztuka
  • Impedancja głośników (min): 20 - 600
  • Typ wzmacniacza: Cyfrowy
  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 100 kHz
  • Stosunek sygnał/szum: 115dB

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 350 zł

Sprawdź szczegóły

MOON 230HAD w stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. 230HAD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które budują swój system audio w oparciu o komputer. Urządzenie  obsługuje pliki hi-res, m.in. DSD256 i PCM aż do 384 kHz/32 bity. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: