Sony WH-H910N - słuchawki z systemem redukcji hałasu.

Prawdziwa muzyka, żywe kolory, komfort na cały dzień. Dwukolorowe słuchawki z cyfrowym osłabianiem hałasu zapewniające dźwięk wysokiej jakości.

Najważniejsze cechy:

  • Zgodność z dźwiękiem o wysokiej rozdzielczości
  • Technologia cyfrowej redukcji hałasów
  • Bezprzewodowa transmisja dźwięku o wysokiej jakości przez łącze BLUETOOTH® i technologię LDAC™

Sony WH-H910N

Dwukolorowe odcienie pasują do Twojego stylu życia

Nowe słuchawki z serii h.ear są dostępne w pięciu kombinacjach kolorystycznych idealnie pasujących do Twojego stylu życia. Dzięki różnym kolorom pałąka i nauszników  możesz znaleźć niepowtarzalny, indywidualny wygląd. Załóż je do swojego ulubionego stroju i zobacz, jak dobrze pasują — harmonia bez wysiłku.

Smukłe, eleganckie, komfortowe

Dzięki ergonomicznym nausznikom i silikonowej poduszce pałąka, który lepiej przylega do głowy, słuchawki zapewniają komfort przez cały dzień. Są lekkie i kompaktowe, można je złożyć, gdy nie są używane, i łatwo schować w pokrowcu lub torbie.

Sony WH-H910N

Technologia Dual Noise Sensor

Dwa mikrofony osłabiające zewnętrzny hałas – jeden zewnętrzny i jeden wewnętrzny słuchawki wychwytują więcej dźwięków z otoczenia, czy jest to hałas w trakcie lotu, ruch w mieście czy rozmowy w biurze.

Przetwornik akustyczny 25 mm

Małe, wydajne przetworniki 25 mm ze sztywnymi aluminiowymi kopułkami i miękkimi membranami z poliuretanu dają taki sam poziom ciśnienia akustycznego, jak klasyczne przetworniki 40-milimetrowe – idealnie odtwarzając pełny zakres częstotliwości.

Prawdziwie naturalny dźwięk

Słuchając dźwięku o wysokiej rozdzielczości w jakości lepszej niż na płycie CD, można poczuć się jak w studiu. Pasja do muzyki łączy wszystkie elementy — od sygnału po przetworniki — sprawiając wrażenie, że artysta występuje przed Tobą.

Sony WH-H910N

Lepszy dźwięk przesyłany przez BLUETOOTH® 

Technologia LDAC umożliwia bezprzewodowe przesyłanie trzy razy większej ilości danych (przy maks. szybkości transmisji 990 kb/s) niż z wykorzystaniem typowego kodeku BLUETOOTH®, dzięki czemu można się cieszyć dźwiękiem o jakości zbliżonej do dźwięku o wysokiej rozdzielczości przesyłanego połączeniem przewodowym.

Interpolacja muzyki cyfrowej z użyciem DSEE HX

Dzięki przywracaniu wysokich częstotliwości utraconych w efekcie kompresji technologia DSEE HX™ zapewnia bogate, naturalne brzmienie cyfrowych plików audio.

Pojemny akumulator na cały dzień, a do tego szybkie ładowanie

Czas pracy baterii wynosi aż 35 godzin, więc starczy Ci energii nawet na dłuższe wycieczki. A jeśli musisz szybko podładować słuchawki, po 10-minutowym ładowaniu przez opcjonalny zasilacz sieciowy lub dowolny zasilacz USB dobrej jakości masz mocy na 2,5 godziny.

Sony WH-H910N

Korzystaj z asystenta głosowego

Załatwiaj swoje sprawy z pomocą asystenta. Ciesz się rozrywką, rozmawiaj ze znajomymi, słuchaj informacji, muzyki i powiadomień, ustawiaj powiadomienia i nie tylko.

Dotknij, aby pomijać utwory

Odbieraj połączenia przychodzące, kontroluj odtwarzanie muzyki  — wszystko za pomocą prostego dotykowego interfejsu.

Precyzyjne dostrajanie ustawień za pomocą telefonu

Aplikacja Sony | Headphones Connect umożliwia dostosowanie ustawień korektora, wybranie ustawień wstępnych dźwięku przestrzennego i nie tylko.

 

 

Specyfikacja Sony WH-H910N

Impedancja (Ω)17
Pasmo przenoszenia (Hz)5 - 40 000 Hz
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), USB-C
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
InneSluchawki zamknięte, dynamiczne; Przetwornik 25 mm (kopułkowy); Magnes neodymowy; Membrana: Aluminium 30 um/TPU 50 um (kompozytowe); NFC, DSEE HX; tryb pasywny

Opinie o Sony WH-H910N

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: