Słuchawki ATH-CKR7TW True Wireless

Model ATH-CKR7TW jest kamieniem milowym w historii rozwoju słuchawek firmy Audio-Technica. Podążając za trendem produktów bezprzewodowych japoński producent wprowadza na rynek pierwsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki w ofercie firmy, które oferują niesamowicie szeroki zakres reprodukcji dźwięku.

Najważniejsze cechy:

 • prawdziwie bezprzewodowe słuchawki – żadnych kabli,
 • 11-milimetrowe przetworniki  i diamentowe membrany z powłoką węglową zapewniają wysoką jakość dźwięku,
 • wbudowany wysokiej jakości DAC i wzmacniacz słuchawkowy,
 • obsługuje kodeki aptX i AAC,
 • 6 godzin pracy na jednym ładowaniu ,
 • futerał pełniący funkcję powerbanku,
 • możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Bluetooth 5.0

ATH-CKR7TW True Wireless

Słuchawki douszne ATH-CKR7TW zapewniają wyjątkowo czysty dźwięk Sound Reality w prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji. Słuchawki są wyposażone w specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 11 mm z membranami pokrytymi karbonem o strukturze diamentopodobnej oraz jarzmami z czystego żelaza. Cała konstrukcja zapewnia  niezwykle dokładne i wierne odtwarzanie dźwięku.

W celu uzyskania optymalnej odpowiedzi fazowej i przejściowej obudowy słuchawek są izolowane, dzięki czemu obwody elektryczne są oddzielone od przestrzeni akustycznej. Mosiężne stabilizatory zmniejszają rezonans i zapewniają liniowy ruch membrany. Rezystory ze stali nierdzewnej zapewniają lepszą odpowiedź wysokiej częstotliwości. Rezultatem jest niesamowita reprodukcja dźwięku z głębokim, bogatym basem i krystalicznie czystymi wysokimi częstotliwościami.

ATH-CKR7TW True Wireless

Słuchawki ATH-CKR7TW True Wireless są wyposażone w wydajny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4375 DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, który zapewnia czyste i dokładne odtwarzanie dźwięku przekazywanego do słuchawek za pomocą interfejsu Bluetooth. Mikrofon i przycisk sterujący zwiększa wygodę obsługi połączeń, odtwarzania muzyki i regulacji głośności na smartfonach i innych urządzeniach. Użytkownicy mogą także uzyskać dostęp do aplikacji Audio-Technica Connect na smartfonie, aby szybko i łatwo dostosować ustawienia słuchawek.

Nowo opracowana aplikacja Audio-Technica Connect pozwala użytkownikom maksymalizować wrażenia słuchowe na ulicy, dostosowując i personalizując parametry dźwięku zgodnie z ich preferencjami. Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, przypisany kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór itp. Ponad to w przypadku zagubienia jednej słuchawki, aplikacja pomoże ją zlokalizować.  Dodatkowo można przypisać odpowiednią funkcję do przycisku według naszych preferencji.

ATH-CKR7TW True Wireless

Najważniejszą rzeczą dla użytkownika jest zapewnienie stabilnego i wygodnego dopasowania, dzięki temu może być pewien, że będzie rzadko korzystał z usługi lokalizacji zagubionej słuchawki. CKR7TW posiadają dodatkowe wsporniki 3D (zawarte w akcesoriach), które pomagają utrzymać słuchawkę we właściwym miejscu.

Słuchawki ATH-CKR7TW gwarantują ciągłą pracę przez sześć godzin przy pełnym naładowaniu i można je łatwo podładować w podróży za pomocą wbudowanego w futerał power banka, który jest w stanie zasilić słuchawki na dodatkowe dziewięć godzin słuchania. Słuchawki są dostarczane z czterema rozmiarami wymiennych wkładek usznych (XS, S, M, L) i kablem do ładowania USB o długości 30 cm (1.0 ').

Specyfikacja Audio-Technica ATH-CKR7TW czarne

KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak

Opinie o Audio-Technica ATH-CKR7TW czarne

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(4 oceny)

 • 5 4
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

4 opinie

 1. Ssandro

  Ocena:
  Ocena: 5
  Testowałem kilka modeli tru wireless i muszę przyznać że ten model od AT zostawia konkurencję daleko w tyle!
 2. Bezir

  Ocena:
  Ocena: 5
  No to ja rozumiem. Nie żadna popierdółka tylko porządna słuchawa. APtX, 6 godzin na baterii i wbudowany DAC. Nie mam pytań.
 3. Agent

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetne słuchawy z bardzo dobrą baterią i powerbankiem w zestawie.
 4. Niko

  Ocena:
  Ocena: 5
  Chciałem w końcu pozbyć się kabli i nie kupować Airpodsów. od zawsze byłem fanem ATH i gdy zobaczyłem te słuchawki nie mogłem się oprzeć. Delikatne brzmienie, elegancki futerał i ładowarka w jednym. Super Sprawa.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: