Słuchawki nauszne P5 S2 Bowers & Wilkins

Model P5 Series 2 to najnowsza, odświeżona wizualnie i uszlachetniona dźwiękowo wersja klasycznego modelu P5, który już od dnia swej premiery stał się prawdziwą ikoną znakomitego brzmienia i klasycznej elegancji. Choć wzornictwo pozostaje bardzo zbliżony do poprzednika, to wewnątrz miało miejsce bardzo wiele zmian, dzięki którym najnowsza konstrukcja gwarantuje jeszcze wyższą jakość brzmienia muzyki. Całkowicie nowe, zaadaptowane z flagowego modelu P7 przetworniki, w połączeniu z najwyższej jakości materiałami oraz znakomitą ergonomią projektu sprawiają, że P5 Series 2 gwarantują nie tylko niezwykle precyzyjne i pełne naturalności brzmienie ale też prawdziwy komfort użytkowania i urzekającą elegancję.


Słuchawki nauszne P5 Series 2 dostarczają prawdziwie odkrywcze doświadczenie dźwiękowe, co jest konsekwencją zastosowania w tym modelu całkowicie nowych przetworników, zaadaptowanych z flagowego modelu P7. Podczas pracy przetworniki P5 Series 2 bardziej przypominają głośniki hi-fi, w którym membrana wykonuje wyłącznie to, do czego została stworzona, tj. generują dźwięk. Oznacza to, że precyzyjniejszy i lepiej kontrolowany ruch, gwarantujący wyraźny skok w jakości brzmienia.

Modyfikacja objęła również płytę głośnika, która została zoptymalizowana tak, aby wzmocnić brzmienie basu i zwiększyć otwartość dźwięku. Dodatkowo projektanci skorygowali samo położenie głośnika, w celu zapewnienia optymalnej pozycji w stosunku do ucha. Wewnątrz muszli słuchawkowych umieszczono materiały tłumiące, które zwiększają rezystancję toru akustycznego. Rodzaj i wielkość użytego materiału została starannie dobrana tak, aby zapewnić kontrolę wewnętrznych rezonansów, zredukować podkolorowanie i zoptymalizować parametry.

P5 Series 2 wykorzystują nową piankę z funkcją pamięci, aby zapewnić dodatkowe tłumienie i zmaksymalizować komfort użytkowania. Struktura wzmacniająca zawiera małe kanały wentylacyjne, zoptymalizowane pod kątem redukcji podkolorowań.  Ponadto nowe słuchawki wyposażone są w nowy kabel połączeniowy o większej średnicy, który wraz z udoskonaloną konstrukcją przewodu gwarantuje jeszcze większą wytrzymałość. Kabel wyposażony jest w przeprojektowane zdalne sterowanie i mikrofon, co dodatkowo zwiększa użyteczność. 

Specyfikacja Bowers & Wilkins P5 S2

Impedancja (Ω)22
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)≤ 0,4
Czułość (dB/V)108
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,195
Materiał wykończeniaNaturalna skóra

Opinie o Bowers & Wilkins P5 S2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: