Sennheiser PX 200-II i

Zamknięte słuchawki dynamiczne PX 200-II i to kompaktowa, nauszna konstrukcja, która pozwala zanurzyć się we wspaniałym dźwięku Sennheisera. Model ten doskonale izoluje od zewnętrznego hałasu, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się fantastycznym brzmieniem bez żadnych zakłóceń – i bez zakłócania spokoju innym ludziom.

Sennheiser PX 200-II i

Emocjonujący dźwięk stereofoniczny zapewniają zaawansowane przetworniki z mocnymi magnesami neodymowymi. Bardzo silny układ magnetyczny pozwala ograniczyć do absolutnego minimum zniekształcenia. Całość gwarantuje wysoką wydajność i dostarcza mocny dźwięk, zwiększając jakość plików MP3.

Projektanci Sennheisera wyposażyli PX 200-II i w inteligentny moduł zdalnego sterowania z mikrofonem. Kompatybilny z iPodami, iPhone’ami i iPadami pozwala regulować poziom głośności, zarządzać odtwarzaniem muzyki, a także odbierać lub kończyć połączenia telefoniczne i aktywować sterowanie głosowe w przypadku iPhone’a.

PX 200-II i są bardzo lekkie, i dzięki miękkim nausznikom wykończonym ekologiczną skórą, komfortowe nawet podczas wielogodzinnego użytkowania. Nieużywane, można z łatwością złożyć – wykorzystując unikatowy mechanizm, umożliwiający obrócenie nauszników o 90 stopni – i schować do etui dostarczanego ze słuchawkami. Wytrzymałość i trwałość słuchawek zwiększa wzmocniony stalowy pałąk.

 


Specyfikacja Sennheiser PX 200-II i

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 21 000 Hz
Zniekształcenia (%)< 0,1%
Czułość (dB/V)-40 dBV/Pa
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak

Opinie o Sennheiser PX 200-II i

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: