Słuchawki Koss PRO4AAT

Facebook Koss Polska

Słuchawki Koss PRO4AAT posiadają specjalne dynamiczne elementy umożliwiające kształtowanie się pasma przenoszenia na poziomie od 10 Hz do 25 000 Hz. Tytanowa powłoka o grubości 2 mm na przesłonie słuchawek wzmacnia stabilność, minimalizuje zakłócenia mechaniczne i zapewnia doskonałą reprodukcję dźwięku. Aby wychwycić każdą nutę i żeby żaden dźwięk nie „wyciekł” na zewnątrz, specjalne poduszki PneumaliteTM tworzą wygodne zamknięcie wokół uszu, maksymalizując przenoszenie niskich tonów i izolując słuchacza od zewnętrznych hałasów. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalistą czy po prostu uwielbiasz muzykę, słuchawki Koss PRO4AAT ożywią każde nagranie dostarczając doskonałą izolacją oraz właściwą reprodukcję dźwięku.

Najważniejsze cechy słuchawek Koss PRO4AAT:

 • Typ zamknięty
 • Polimerowa membrana powlekana tytanem w celu poprawienia wierności reprodukcji dźwięku
 • Zaprojektowane i zbudowane z myślą o jak największej trwałości podczas używania w studiu i nie tylko
 • Uzwojenie cewki z miedzi beztlenowej, poprawiająca czystość sygnału
 • Objęte programem dożywotniej gwarancji Koss

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Specyfikacja Koss PRO4AAT

Impedancja (Ω)250
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 25 000
Zniekształcenia (%)0,1
Czułość (dB/V)95
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonBrak
FuterałNie
Waga kg0,84
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Opinie o Koss PRO4AAT

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Kamczi

  Ocena:
  Ocena: 5
  Słuchawki sporo jeżeli chodzi i gabaryt wago także nie należą do najlżejszych ale jest to wybaczalne ponieważ grają wystrzałowo. Koss Pro4aat są to typowo domowe słuchawki do podłączenia pod wzmacniacz. Telefon nie da rady ich napędzić próbować można ale bateria padnie szybciutko. Wykonanie słuchawek jest solidne pady są stosunkowo miękkie ale czuć że mamy je na głowie. Jak na słuchawki w tej cenie są super i fajny bajer ta gwarancja dożywotnia. Koss to jednak firma z długą tradycją na rynku słuchawkowym. Polecam.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: