Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Udoskonalone komponenty, lepsza akustyka, skórzane wykończenie – najnowsze słuchawki Bowers & Wilkins P3 S2 są najlepiej brzmiącymi słuchawkami Bowers & Wilkins w swojej klasie. Model ten w udany sposób łączy wysoką jakość dźwięku z perfekcyjnym wykończeniem i atrakcyjną ceną.

Słuchawki P3 S2 dostarczają niezwykle naturalne brzmienie, odtwarzając wszystkie nagrania z zachowaniem fantastycznej detaliczności. Wysokie i niskie częstotliwości pozostają nieskazitelnie czyste, podobnie jak dźwięki z zakresu średniotonowego, a wszystkie zakresy pozostają w idealnej równowadze. Dzięki temu brzmienie jest niesamowicie wierne i spójne.

Bowers & Wilkins P3 S2

Wysoka jakość dźwięku, jaką gwarantuje model P3 S2, to zasługa całkowicie nowych przetworników. Inżynierowie Bowers & Wilkins wyposażyli je w unikatowy system tłumiący, którego zadaniem jest kontrola ruchu membrany. Ponadto dzięki wprowadzeniu wielu drobniejszych zmian projektanci znacząco udoskonalili parametry pracy przetworników.

Słuchawki P3 S2 wyróżniają się nie tylko wysoką jakością dźwięku, lecz także łatwością użytkowania. Swoją mobilność słuchawki zawdzięczają przemyślanej, sprytnej konstrukcji. Niewielka waga i innowacyjny mechanizm składania ułatwiają przewożenie oraz przechowywanie słuchawek, gdy są nieużywane. Rozwiązanie to jest wytrzymałe i zapewnia wysoki poziom komfortu. Na czas transportu słuchawki można schować do dostarczanego wraz z P3 S2 etui ochronnego.

Bowers & Wilkins P3 S2

Dane techniczne
Typ Nie
Przeznaczenie Nie
Konstrukcja Nie
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Press info
Bowers & Wilkins P3 S2 w "T3" - Kilka lat temu firma Bowers & Wilkins wprowadziła na rynek słuchawki P3. Spotkały się one z wyjątkowo ciepłym przyjęciem i do dziś w oczach (i uszach) wielu osób uchodzą za jeden z najlepszych modeli nausznych o kompaktowej konstrukcji. PDF [211.03K]
Bowers & Wilkins - Pół wieku i cała epoka - reportaż "Audio" - Jubileusze są doskonałymi okazjami, które wykorzystuje każda profesjonalnie prowadzona firma, aby o sobie przypomnieć, i to poza ramami jakiegokolwiek testu, porównania, ograniczenia do konkretnego produktu. PDF [964.15K]
Test / Recenzja
Test "Audio" – Bowers & Wilkins P3 Series 2 - Słuchawki P3 Series 2, jak łatwo zgadnąć, są nową wersją modelu P3. Brytyjczycy lubią modyfikować oryginalne modele, przyznając im kolejne „series”. Często się zdarza, że zabiegi są kosmetyczne, ale w przypadku P3 S2 – dość istotne. PDF [211.38K]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Komunijne prezenty 2019

    Komunia święta to ważny moment w życiu młodego człowieka i zaproszeni na tę uroczystość członkowie rodziny często są zobowiązani, aby uczcić tę okazję odpowiednim prezentem, co może być kłopotliwe. Pół biedy, jeśli rodzice pokusili się o przygotowanie listy prezentów, natomiast jeśli tego nie zrobili – zapraszamy darczyńców do lektury naszego poradnika.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław