Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 AEi - ivory

Sennheiser M2 AEi

Słuchawki Sennheiser Momentum 2 AEi urzeczywistniają dążenie projektantów do uzyskania najwyższej wydajności. Ta zamknięta konstrukcja wokółuszna łączy optymalną izolację od hałasu i komfort użytkowania z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym wykończeniem.

Nagroda EISA dla Momentum 2

Model Momentum 2 AEi manifestuje fascynację projektantów precyzyjnym i detalicznym brzmieniem. Tę dźwiękową jakość podkreślają bezkompromisowe materiały, które wykorzystano do budowy słuchawek – szczotkowana stal i najlepsza skóra. Dzięki temu słuchawki Sennheisera działają na wszystkie zmysły, od słuchu, przez wzrok, aż do dotyku

Sennheiser Momentum 2 AEi

Wewnątrz wokółusznych muszli, wykończonych skórą, pracują 18-omowe przetworniki z neodymowymi magnesami. Duże membrany, będące znakiem firmowym Momentum, zapewniają bogaty w detale dźwięk, który wyróżnia się czystością, naturalnością i potęgą. Dzięki temu słuchawki doskonale sprawdzają się podczas odtwarzania nagrań zapisanych w formatach wysokiej rozdzielczości.

Sennheiser Momentum 2 AEi

Dopełnieniem wysokiej jakości dźwięku jest funkcjonalna konstrukcja. Nieużywane słuchawki można złożyć, co ułatwia ich przewożenie. Wygodę użytkowania zwiększa przewód ze zintegrowanym pilotem zdalnego sterowania. Moduł ten pozwala odbierać połączenia telefoniczne, regulować głośność i rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki. Zastosowany układ kompatybilny jest z urządzeniami Apple.

Sennheiser Momentum 2 AEi

Specyfikacja Sennheiser MOMENTUM M2 AEi - ivory

Impedancja (Ω)18
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.640

Opinie o Sennheiser MOMENTUM M2 AEi - ivory

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: