Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Sennheiser M2 AEi

Słuchawki Sennheiser Momentum 2 AEi urzeczywistniają dążenie projektantów do uzyskania najwyższej wydajności. Ta zamknięta konstrukcja wokółuszna łączy optymalną izolację od hałasu i komfort użytkowania z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym wykończeniem.

Nagroda EISA dla Momentum 2

Model Momentum 2 AEi manifestuje fascynację projektantów precyzyjnym i detalicznym brzmieniem. Tę dźwiękową jakość podkreślają bezkompromisowe materiały, które wykorzystano do budowy słuchawek – szczotkowana stal i najlepsza skóra. Dzięki temu słuchawki Sennheisera działają na wszystkie zmysły, od słuchu, przez wzrok, aż do dotyku

Sennheiser Momentum 2 AEi

Wewnątrz wokółusznych muszli, wykończonych skórą, pracują 18-omowe przetworniki z neodymowymi magnesami. Duże membrany, będące znakiem firmowym Momentum, zapewniają bogaty w detale dźwięk, który wyróżnia się czystością, naturalnością i potęgą. Dzięki temu słuchawki doskonale sprawdzają się podczas odtwarzania nagrań zapisanych w formatach wysokiej rozdzielczości.

Sennheiser Momentum 2 AEi

Dopełnieniem wysokiej jakości dźwięku jest funkcjonalna konstrukcja. Nieużywane słuchawki można złożyć, co ułatwia ich przewożenie. Wygodę użytkowania zwiększa przewód ze zintegrowanym pilotem zdalnego sterowania. Moduł ten pozwala odbierać połączenia telefoniczne, regulować głośność i rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki. Zastosowany układ kompatybilny jest z urządzeniami Apple.

Sennheiser Momentum 2 AEi

TypWokółuszne
PrzeznaczenieUniwersalne
Impedancja (Ω)18
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
Długość przewodu (m)1.4
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładanieTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.662

Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 AEi - black

Cena promocyjna 579 zł /sztuka Normalna cena 629 zł /sztuka
  • Typ: Wokółuszne
  • Przeznaczenie: Uniwersalne
  • Impedancja (Ω): 18
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 16 - 22 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 29 zł

Sprawdź szczegóły

Sennheiser Momentum 2 AEi to zamknięte, wokółuszne słuchawki, łączące optymalną izolację od hałasu i komfort użytkowania z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym wykończeniem.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: