Marka: Audeze

LCD-X zamsz

Special Price 6 799 zł Regular Price 7 995 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 7995 zł
  • Impedancja (Ω): 20
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 5 -50 000
  • Zniekształcenia (%): <1%
  • Czułość (dB/V): >130dB

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 340 zł

Sprawdź szczegóły

Słuchawki Audeze LCD-X to konstrukcja, która niezależnie od gatunku muzyki zapewnia niewiarygodnie dynamiczny, zwinny, neutralny i precyzyjny dźwięk. Dzięki tym zaletom, podobnie jak model LCD-XC, słuchawki te stały się ulubioną konstrukcją inżynierów pracujących w studiach nagraniowych, muzyków, a także audiofilów, poszukujących czystego, precyzyjnego brzmienia. Przestrzenność dźwięku znacząco wykracza poza to, do czego przyzwyczaiły nas tradycyjne słuchawki, a detaliczność zakresów średniego i wysokiego pozwala niemal dosłownie stanąć pomiędzy artystami uczestniczącymi w nagraniu.

Audeze LCD-X Lifestyle 1


 

Podstawą doskonałych właściwości akustycznych LCD-X są rewolucyjne przetworniki planarne. To za ich pomocą słuchawki Audeze dostarczają czysty, precyzyjny i niezwykle detaliczny dźwięk. Membrana cieńsza od ludzkiego włosa jest 4-krotnie większa od membran przetworników w tradycyjnych słuchawkach i wyróżnia się szybkością odpowiedzi, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i udoskonalonym obrazowaniem. Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni membrany, co skutkuje niemal zerowym poziomem zniekształceń. Firmowa technologia Fazor przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę, skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem. Audeze LCD-X mogą współpracować z urządzeniami przenośnymi, ale pełnię swoich możliwości pokazują w połączeniu z wysokiej jakości wzmacniaczem słuchawkowym, np. Audeze Deckard.

Audeze LCD-X Lifestyle 2

Swoją perfekcyjną jakość LCD-X zawdzięczają luksusowym materiałom, które zostały użyte do wykończenia tych ręcznie budowanych słuchawek. Przetworniki idealnie dopasowane do wokółusznych obudów umieszczone są wokółusznych muszlach, które otaczają kołnierze wykończone jagnięcą skórą lub mikrozamszem. Wewnątrz znajduje się pianka, wybrana ze względu na swoje korzystne właściwości akustyczne, która zapewnia najwyższy komfort użytkowania i pomaga uzyskać absolutnie czysty dźwięk.

Audeze LCD-X Lifestyle 3

Specyfikacja Audeze LCD-X zamsz

Impedancja (Ω)20
Pasmo przenoszenia (Hz)5 -50 000
Zniekształcenia (%)<1%
Czułość (dB/V)>130dB
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeJack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
FuterałTak

Opinie o Audeze LCD-X zamsz

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: