Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Koss TD85

Koss TD85 to wokółuszne słuchawki, dzięki którym użytkownik może cieszyć się nawet najdrobniejszymi szczegółami muzyki. Projektanci zadbali także o to, aby można było słuchać głośno swoich ulubionych nagrań bez ryzyka przeszkadzania innym osobom. Tym samym Koss TD85 świetnie sprawdzą się podczas słuchania muzyki w miejscach publicznych, co jest zasługą wygodnej konstrukcji i skutecznej izolacji, chroniącej przed wydostawaniem się dźwięku na zewnątrz.

Koss TD85

Model Koss TD85 opracowano z myślą o wysokiej wytrzymałości i komforcie użytkowania, którą oferuje lekka i wygodna konstrukcja. Stalowe jarzma odpowiadają za wzmocnienie całej konstrukcji, a niebywale szeroki pałąk nagłowny zwiększa trwałość. Całości dopełnia prosta, opływowa konstrukcja, minimalizująca ryzyko pękania.

Wytrzymałość idzie w parze z dobrą jakością dźwięku. W TD85 zastosowano przetworniki dynamiczne, które pozwalają uzyskać pasmo przenoszenia rozciągające się od 20 do 17 000 Hz. Sięgnięcie po cewki nawinięte drutem z miedzi beztlenowej przełożyło się na czystszy, wyraźniejszy dźwięk i lepszą transmisję oraz przewodnictwo sygnału audio.  

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Impedancja (Ω)60
Pasmo przenoszenia (Hz)20 - 17.000 Hz
Czułość (dB/V)98 dB SPL/1mW
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
Inneprzejściówka 6.3 mm

Polecane Produkty

Akcesoria

Marka: Koss

TD85

Special Price 259 zł Regular Price 279 zł
/ sztuka
  • Impedancja (Ω): 60
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 - 17.000 Hz
  • Czułość (dB/V): 98 dB SPL/1mW
  • Konstrukcja: Zamknięta

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 13 zł

Sprawdź szczegóły

Koss TD 85 to wokółuszne słuchawki, dzięki którym użytkownik może cieszyć się nawet najdrobniejszymi szczegółami muzyki. Projektanci zadbali także o to, aby można było słuchać głośno swoich ulubionych nagrań bez ryzyka przeszkadzania innym osobom. Tym samym Koss TD85 świetnie sprawdzą się podczas słuchania muzyki w miejscach publicznych, co jest zasługą wygodnej konstrukcji i skutecznej izolacji, chroniącej przed wydostawaniem się dźwięku na zewnątrz.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: