Sennheiser PC 350 SE

Tworząc zamknięte słuchawki PC 350 Special Edition projektanci Sennheisera wprowadzili nową jakość wśród multimedialnych urządzeń opracowanych z myślą o graczach komputerowych. Model ten dzięki technologii Ergonomic Acoustic Refinement kieruje sygnał audio wprost do uszu użytkownika. W ten sposób zapewnia nadzwyczajną precyzję i czystość brzmienia.

Sennheiser PC 350 SE

Udoskonalona zamknięta konstrukcja jest idealnym rozwiązaniem w przypadku słuchawek dla graczy PC. Gwarantuje ona skuteczną izolację akustyczną od zewnętrznego hałasu, co pozwala dosłownie zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu nawet w głośnym otoczeniu żadne odgłosy zewnętrzne nie odwracają uwagi gracza. Ponadto izolacja zapewnia użytkownikowi prywatność i ogranicza ryzyko wydostawania się dźwięków poza słuchawki.

Sennheiser PC 350 SE są przy tym funkcjonalną konstrukcją. Nieużywane, możesz całkowicie złożyć, co ułatwia przechowywanie i przewożenie słuchawek. Przydatną funkcją jest także możliwość szybkiego wyciszenia mikrofonu. Wystarczy podnieść ramię, na którym jest zamocowany, aby przerwać komunikację z innymi graczami. Sam mikrofon także jest zaawansowaną konstrukcją. Skutecznie redukuje szum, dzięki czemu gwarantuje wyrazistość mowy.  

 

Specyfikacja Sennheiser PC 350 SE

Impedancja (Ω)150
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 26 000 Hz
Czułość (dB/V)- 38 dBV / Pa
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak

Opinie o Sennheiser PC 350 SE

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: