Kategoria

Słuchawki gamingowe

Słuchawki gamingowe to wyjątkowe na rynku konstrukcje, które sprawdzą się nie tylko do muzyki, ale przede wszystkim do odtwarzania dźwięku z gier komputerowych i konsolowych. Tego typu modele powinny nie tylko dobrze brzmieć, ale też być wyjątkowo wygodne. Pozwoli to zapewnić komfort użytkowania nawet przez wiele godzin, co dla największych miłośników rozgrywek online i offline ma niebagatelne znaczenie.

jakie słuchawki gamingowe

Rodzaje słuchawek gamingowych

Słuchawki gamingowe to przede wszystkim konstrukcje nauszne lub wokółuszne, a więc wyposażone w regulowany pałąk i duże przetworniki elektroakustyczne, ukryte w obudowach zwykle obejmujących całe małżowiny uszne. Są to w większości modele typu zamkniętego, a więc dobrze izolujące użytkownika w sposób pasywny od dźwięków otoczenia (bez dodatkowych układów elektronicznych przetwarzających sygnał audio). Mają zwykle miękkie poduszki, które dobrze dopasowują się do kształtu uszu użytkownika.

Wśród słuchawek dla graczy wyróżniamy przede wszystkim:

Słuchawki dla graczy przewodowe

Tego typu modele są w stanie zapewnić bardzo dobrej jakości brzmienie. Najpopularniejszym złączem w słuchawkach przewodowych jest jack 3,5 mm. Model wyposażony w taki konektor może współpracować z wieloma urządzeniami, nie tylko komputerami czy konsolami. Na rynku nie brakuje również modeli gamingowych wyposażonych w przewód zakończony wtykiem USB. Słuchawki takie przeznaczone są przede wszystkim do pracy z komputerem. Wyposażone są już w „kartę dźwiękową”. Może ona z powodzeniem zastąpić tę zintegrowaną w komputerze, a tym samym zagwarantować znacznie lepsze brzmienie. Niektóre słuchawki, dzięki dołączonym do zestawu odpowiednim kablom, możesz podłączyć – zależnie od potrzeb – przewodem zakończonym wtykiem jack lub złączem USB.

Wybierając słuchawki gamingowe pod względem możliwości połączeniowych warto zwrócić uwagę na kompatybilność ze sprzętem, we współpracy z którym chcesz je wykorzystać. O ile z kompatybilnością z komputerem zwykle nie będzie problemu, o tyle współpraca z konsolami PlayStation, Xbox czy Nintendo nie jest już taka oczywista. Przed zakupem słuchawek warto upewnić się, w jaki sposób mogą współpracować z posiadaną przez Ciebie konsolą.

Słuchawki gamingowe bezprzewodowe

Słuchawki gamingowe mogą również obsługiwać łączność bezprzewodową, co znacznie zwiększa swobodę poruszania się użytkownika. Podczas rozgrywek w gry komputerowe, a zwłaszcza konsolowe, jest to niezwykle ważne. Tego typu modele wyposażone są najczęściej w moduł Bluetooth, z wykorzystaniem którego możemy strumieniowo odtwarzać muzykę z kompatybilnego urządzenia. Mogą też wykorzystywać specjalny nadajnik (pracujący najczęściej w paśmie 2,4 GHz), który podłączony do źródła dźwięku przesyła bezprzewodowo sygnał audio do słuchawek. Modelem z nadajnikiem USB w zestawie jest np. ATH-G1WL marki Audio-Technica.

Zalety słuchawek gamingowych

Do najważniejszych zalet słuchawek gamingowych należą komfortowa komunikacja online ze współgraczami, a także wygoda użytkowania. Tę pierwszą zapewni odpowiedniej jakości mikrofon. Z kolei o wygodę użytkowania pomagają zadbać duże nauszniki z miękkimi poduszkami oraz regulowany, często wyściełany pałąk. Te elementy, wykonane z wykorzystaniem odpowiedniej jakości materiałów sprawiają, że w słuchawkach dla graczy możemy spędzić nawet kilka godzin bez uczucia dyskomfortu i tzw. zmęczenia słuchowego. Nie bez znaczenia jest również dobrej jakości dźwięk, który zapewniają nie tylko przetworniki elektroakustyczne stosowane w słuchawkach dla graczy, ale także specjalne układy cyfrowego przetwarzania sygnału, stosowane przede wszystkim w modelach wyposażonych w złącze USB.

Słuchawki gamingowe – najważniejsze cechy

Modele dla graczy wyróżniają się na rynku pod względem konstrukcji, designu i funkcjonalności. Są to głównie modele nauszne z dużymi przetwornikami elektroakustycznymi. Do ich podstawowych atrybutów możemy zaliczyć:

 • Zintegrowany mikrofon – służy on przede wszystkim do komunikacji z innymi graczami. Są to zazwyczaj słuchawki gamingowe z mikrofonem zintegrowanym z jednym z nauszników lub umieszczonym na charakterystycznym pałąku. Dobrze, jeśli ów pałąk jest giętki, co ułatwia ustawienie mikrofonu w odpowiedniej odległości od ust użytkownika. W niektórych modelach pałąk z mikrofonem jest odłączany, co pozwala pozbyć się tego elementu, jeśli jest niewykorzystywany. Mikrofon w słuchawkach dla graczy ma zwykle charakterystykę dookólną, a więc rejestruje dźwięk z każdego kierunku w takim samym stopniu. Na rynku dostępne są jednak również słuchawki gamingowe wyposażone w mikrofon o charakterystyce kardioidalnej. Tego typu sprzęt w większym stopniu „skupia się” na głosie użytkownika, a nie na dźwiękach otoczenia, przez co sygnał z mikrofonu jest znacznie bardziej zrozumiały dla odbiorców. Słuchawki dla graczy mogą wykorzystywać rozmaite systemy poprawiające przetwarzanie sygnału rejestrowanego przez mikrofon. Dzięki temu nasi rozmówcy mogą lepiej zrozumieć to, co chcemy im przekazać za pośrednictwem komunikatora internetowego.
 • Odtwarzanie dźwięku przestrzennego – słuchawki dla graczy mogą obsługiwać wirtualny dźwięk przestrzenny, np. 7.1-kanałowy. Modele tego typu mają najczęściej w nauszniku wbudowany więcej niż jeden przetwornik elektroakustyczny, co pozwala odpowiednio ukształtować brzmienie i odtworzyć sygnał audio niemal tak, jak z wykorzystaniem zaawansowanego systemu kina domowego. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzą się nie tylko podczas rozgrywek, ale także do odtwarzania filmowej ścieżki dźwiękowej.

Dodatkowym atutem w tego typu słuchawkach może być obsługa różnego typu systemów, które pozwalają na jeszcze większą imersję użytkownika w odtwarzanym dźwięku. Do takich należy m.in. THX Spatial Audio, wykorzystywany w niektórych grach.

Dodatkowe udogodnienia i dopasowanie

Słuchawki gamingowe mogą być wyposażone w wiele dodatkowych udogodnień, które w mniejszym lub większym stopniu sprawiają, że korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe. Mamy tutaj na myśli m.in. akcesoria dołączane do zestawu. Oprócz odpowiednich kabli czy przejściówek są to zwykle różnego typu pokrowce i etui, które pozwalają wygodnie przenosić słuchawki.

Design słuchawek gamingowych

Nie bez znaczenia jest także kolorystyka sprzętu. Choć najpopularniejszym kolorem jest zwykle czerń, to jednak w ofercie wielu producentów znajdziemy także inne opcje kolorystyczne. Dzięki temu dopasujesz słuchawki gamingowe do swoich potrzeb nie tylko pod względem brzmienia czy funkcjonalności, ale także wzornictwa. Niektóre modele mają nawet podświetlane obudowy nauszników. Co więcej, w niektórych modelach kolorystykę podświetlenia słuchawek gamingowych można samodzielnie modyfikować, wybierając jeden z dostępnych kolorów, niekiedy nawet z całej palety barw, np. RGB.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 18

 1. Nowość
  Maxwell (PlayStation)

  Maxwell (PlayStation)

  Audeze
  Słuchawki gamingowe
  1 599 zł
  PlayStation
 2. Nowość
  Maxwell (Xbox)

  Maxwell (Xbox)

  Audeze
  Słuchawki gamingowe
  1 699 zł
  Xbox
 3. Supercena
  ATH-ADG1X

  ATH-G1

  Audio-Technica
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 479 zł Regular Price 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 489 zł
 4. Supercena
  ATH-GL3

  ATH-GL3

  Audio-Technica
  Słuchawki gamingowe
  As low as 379 zł Regular Price 535 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł
 5. Supercena
  ATH-PDG1a

  ATH-PDG1a

  Audio-Technica
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 379 zł Regular Price 759 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 393 zł
  czarny
 6. Supercena
  ATH-GDL3

  ATH-GDL3

  Audio-Technica
  Słuchawki gamingowe
  As low as 379 zł Regular Price 625 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł
 7. Supercena
  GMR 545 AIR

  GMR-545-A-AIR

  Koss
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 249 zł Regular Price 329 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299 zł
  czarny
 8. Supercena
  Koss GMR 540 ISO

  GMR-540-A-ISO

  Koss
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 249 zł Regular Price 329 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 299 zł
  czarny
 9. Supercena
  Słuchawki z mikrofonem KOSS CS100

  CS100

  Koss
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 70 zł Regular Price 119 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 70 zł
 10. Supercena Bestseller
  PENROSE

  PENROSE

  Audeze
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 1 399 zł Regular Price 1 839 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1555 zł
  niebieski
 11. PENROSE X

  PENROSE X

  Audeze
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 1 499 zł Regular Price 1 839 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1555 zł
  żółty
 12. Supercena Bestseller
  Mobius carbon

  Mobius carbon

  Audeze
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 1 749 zł Regular Price 2 449 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1749 zł
  czarny
 13. LCD-GX

  LCD-GX

  Audeze
  Słuchawki nauszne
  Special Price 4 599 zł Regular Price 4 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4999 zł
  czarny
 14. Supercena
  ATH-ADG1X

  ATH-ADG1X

  Audio-Technica
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 899 zł Regular Price 1 299 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1299 zł
 15. Supercena
  CS100 USB

  CS100 USB

  Koss
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 129 zł Regular Price 179 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179 zł
 16. CS95 USB

  CS95 USB

  Koss
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 138 zł Regular Price 149 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 139 zł
 17. Supercena
  ATH-PDG1

  ATH-PDG1

  Audio-Technica
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 599 zł Regular Price 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999 zł
  czarny

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 18

Słuchawki gamingowe

Słuchawki gamingowe to wyjątkowe na rynku konstrukcje, które sprawdzą się nie tylko do muzyki, ale przede wszystkim do odtwarzania dźwięku z gier komputerowych i konsolowych. Tego typu modele powinny nie tylko dobrze brzmieć, ale też być wyjątkowo wygodne. Pozwoli to zapewnić komfort użytkowania nawet przez wiele godzin, co dla największych miłośników rozgrywek online i offline ma niebagatelne znaczenie.

Audio-Technica ATH-GDL3 – słuchawki gamingowe z odpinanym mikrofonem, świetny dźwięk, do gier, regulacja głośności

Zalety słuchawek gamingowych

Do najważniejszych zalet słuchawek gamingowych należą komfortowa komunikacja online ze współgraczami, a także wygoda użytkowania. Tę pierwszą zapewni odpowiedniej jakości mikrofon. Z kolei o wygodę użytkowania pomagają zadbać duże nauszniki z miękkimi poduszkami oraz regulowany, często wyściełany pałąk. Te elementy, wykonane z wykorzystaniem odpowiedniej jakości materiałów sprawiają, że w słuchawkach dla graczy możemy spędzić nawet kilka godzin bez uczucia dyskomfortu i tzw. zmęczenia słuchowego. Nie bez znaczenia jest również dobrej jakości dźwięk, który zapewniają nie tylko przetworniki elektroakustyczne stosowane w słuchawkach dla graczy, ale także specjalne układy cyfrowego przetwarzania sygnału, stosowane przede wszystkim w modelach wyposażonych w złącze USB.

Słuchawki gamingowe – najważniejsze cechy

Modele dla graczy wyróżniają się na rynku pod względem konstrukcji, designu i funkcjonalności. Są to głównie modele nauszne z dużymi przetwornikami elektroakustycznymi. Do ich podstawowych atrybutów możemy zaliczyć:

 • Zintegrowany mikrofon – służy on przede wszystkim do komunikacji z innymi graczami. Są to zazwyczaj słuchawki gamingowe z mikrofonem zintegrowanym z jednym z nauszników lub umieszczonym na charakterystycznym pałąku. Dobrze, jeśli ów pałąk jest giętki, co ułatwia ustawienie mikrofonu w odpowiedniej odległości od ust użytkownika. W niektórych modelach pałąk z mikrofonem jest odłączany, co pozwala pozbyć się tego elementu, jeśli jest niewykorzystywany. Mikrofon w słuchawkach dla graczy ma zwykle charakterystykę dookólną, a więc rejestruje dźwięk z każdego kierunku w takim samym stopniu. Na rynku dostępne są jednak również słuchawki gamingowe wyposażone w mikrofon o charakterystyce kardioidalnej. Tego typu sprzęt w większym stopniu „skupia się” na głosie użytkownika, a nie na dźwiękach otoczenia, przez co sygnał z mikrofonu jest znacznie bardziej zrozumiały dla odbiorców. Słuchawki dla graczy mogą wykorzystywać rozmaite systemy poprawiające przetwarzanie sygnału rejestrowanego przez mikrofon. Dzięki temu nasi rozmówcy mogą lepiej zrozumieć to, co chcemy im przekazać za pośrednictwem komunikatora internetowego.
 • Odtwarzanie dźwięku przestrzennego – słuchawki dla graczy mogą obsługiwać wirtualny dźwięk przestrzenny, np. 7.1-kanałowy. Modele tego typu mają najczęściej w nauszniku wbudowany więcej niż jeden przetwornik elektroakustyczny, co pozwala odpowiednio ukształtować brzmienie i odtworzyć sygnał audio niemal tak, jak z wykorzystaniem zaawansowanego systemu kina domowego. Tego typu rozwiązania doskonale sprawdzą się nie tylko podczas rozgrywek, ale także do odtwarzania filmowej ścieżki dźwiękowej.

PENROSE X - nintendo switch, wysoka czułość mikrofonu, miękkie poduszki, w przystępnej cenie, bluetooth, pałąk słuchawek

Dodatkowym atutem w tego typu słuchawkach może być obsługa różnego typu systemów, które pozwalają na jeszcze większą imersję użytkownika w odtwarzanym dźwięku. Do takich należy m.in. THX Spatial Audio, wykorzystywany w niektórych grach, a także bardzo obecnie popularny standard Dolby Atmos. Słuchawki gamingowe z Dolby Atmos na pewno pomogą jeszcze bardziej „wejść” w świat każdej gry.

Dodatkowe udogodnienia i dopasowanie

Słuchawki gamingowe mogą być wyposażone w wiele dodatkowych udogodnień, które w mniejszym lub większym stopniu sprawiają, że korzystanie z nich jest niezwykle komfortowe. Mamy tutaj na myśli m.in. akcesoria dołączane do zestawu. Oprócz odpowiednich kabli czy przejściówek są to zwykle różnego typu pokrowce i etui, które pozwalają wygodnie przenosić słuchawki.

Design słuchawek gamingowych

Nie bez znaczenia jest także kolorystyka sprzętu. Choć najpopularniejszym kolorem jest zwykle czerń, to jednak w ofercie wielu producentów znajdziemy także inne opcje kolorystyczne. Dzięki temu dopasujesz słuchawki gamingowe do swoich potrzeb nie tylko pod względem brzmienia czy funkcjonalności, ale także wzornictwa. Niektóre modele mają nawet podświetlane obudowy nauszników. Co więcej, w niektórych modelach kolorystykę podświetlenia słuchawek gamingowych można samodzielnie modyfikować, wybierając jeden z dostępnych kolorów, niekiedy nawet z całej palety barw, np. RGB.

Audio-Technica ATH-GL3 – słuchawki gamingowe, słuchawki nauszne do gier, solidna konstrukcja słuchawek, słuchawki bezprzewodowe

Słuchawki gamingowe do komputera

Zastanawiasz się, czy potrzebujesz słuchawek gamingowych, które odtwarzają dźwięk przestrzenny? Niektóre słuchawki dla graczy obsługują wirtualny dźwięk przestrzenny, nawet 7.1-kanałowy, co ma zapewnić lepszą lokalizację źródeł dźwięku. Tego typu rozwiązanie obsługuje np. model Mobius firmy Audeze. Rozwiązanie to może okazać się pomocne np. podczas rozgrywek w różnego typu strzelanki, jak choćby Counter Strike. Nie oznacza to jednak, że do gier FPS itp. nadają się wyłącznie modele wielokanałowe (np. 7.1-kanałowe). Również bardzo dobrej jakości słuchawki stereofoniczne są w stanie zapewnić odpowiednie brzmienie i ułatwić zlokalizowanie „wroga” w wirtualnej przestrzeni podczas rozgrywek online.

Jeżeli chcesz wiedzieć, jakie słuchawki gamingowe zapewniają optymalną komunikację online, pamiętaj, że na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od potrzeb i wymagań użytkownika. Dla jednego zadowalający będzie dźwięk, jaki zapewnią mu słuchawki za kilkadziesiąt złotych, a inny będzie zadowolony z brzmienia słuchawek gamingowych do laptopa i komputera stacjonarnego kosztujących kilkaset złotych. Warto jednak wybierać modele wyposażone w system redukcji szumów, jakie pojawiają się w sygnale rejestrowanym przez mikrofon. Dzięki temu nasi rozmówcy będą odbierać znacznie bardziej czytelny i klarowny dźwięk, a przez to lepiej zrozumieją to, co chcemy im przekazać. Szybka i sprawna komunikacja, zwłaszcza podczas dynamicznych rozgrywek online, jest szczególnie istotna. Bardziej precyzyjną rejestrację głosu użytkownika, nawet bez dodatkowych systemów korygujących szumy otoczenia, zapewniają słuchawki gamingowe z mikrofonem o charakterystyce kardioidalnej.

W kontekście kompatybilności słuchawek gamingowych oraz konsoli, wiele zależy od tego, jaka to będzie konsola i jakie słuchawki. Producent na opakowaniu może informować, czy dany model słuchawek współpracuje z konsolą, a jeśli tak, to jaką. Niektóre modele wystarczy podłączyć przewodem zakończonym wtykiem jack 3,5 mm do pada znajdującego się w zestawie z konsolą. Bezprzewodowe modele mogą też łączyć się bezpośrednio z konsolą (podobnie jak pady) lub wymagać do poprawnej współpracy specjalnego transmitera, który podłącza się do gniazda USB w konsoli. Najbardziej zaawansowane słuchawki gamingowe mają w komplecie specjalne moduły, które łączy się przewodowo z konsolą (np. kablem optycznym).

Jeżeli zależy Ci na tym, żeby Twoje słuchawki gamingowe były wygodne, wybieraj spośród modeli bezprzewodowych. Słuchawki bezprzewodowe dla graczy mogą być jednak droższe niż podobnej klasy słuchawki przewodowe. Musisz również pamiętać o konieczności regularnego ładowania, żeby zapewnić urządzeniu możliwość nieprzerwanej pracy. W przypadku komputerów, które są wyposażone w niskiej jakości kartę dźwiękową, dla lepszego brzmienia, rozsądniejszym rozwiązaniem może natomiast okazać się model przewodowy z USB i własnym układem przetwarzania. Podczas zakupów zwróć również uwagę na wagę słuchawek – lekkie słuchawki gamingowe będą bardziej komfortowe podczas wielogodzinnego noszenia.

Słuchawki gamingowe z mikrofonem lub bez

Słuchawki gamingowe mogą współpracować nie tylko z komputerem, ale także z innymi urządzeniami. Mamy tu na myśli przede wszystkim konsole do gier – PlayStation czy Xbox. Nie są one jednak opracowywane wyłącznie z myślą o graczach. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby słuchawki gamingowe z mikrofonem wykorzystać również we współpracy ze smartfonem, mini wieżą czy telewizorem. Zwłaszcza modele z odłączanym mikrofonem mogą być doskonałym narzędziem do odtwarzania np. filmowej ścieżki dźwiękowej. Chodzi tu przede wszystkim wygodę użytkowania – odłączony mikrofon nie będzie nam przeszkadzał i powodował dyskomfortu. Mikrofon to konieczność, jeżeli grasz często i spędzasz przed komputerem lub konsolą dużo czasu. Słuchawki gamingowe bez mikrofonu są natomiast rozwiązaniem dla osób, które w czasie gry nie komunikują się z pozostałymi graczami.

Audio-Technica ATH-GL3 – słuchawki gamingowe

Słuchawki gamingowe zamknięte lub otwarte

Co wybrać? Wszystko zależy od tego, jak bardzo chcemy odizolować się od otoczenia. Jeśli zależy nam na dużej separacji, wówczas najlepszym wyborem będzie gamingowy model wykorzystujący zamkniętą obudowę przetworników elektroakustycznych. Tego typu słuchawki gamingowe zapewniają jednak mniejszą wentylację kanału usznego. Jeśli chcemy, by nasze uszy lepiej „oddychały” wówczas lepiej wybrać model z obudową typu otwartego (np. Audio-Technica ATH-GDL3). Trzeba się jednak liczyć także z tym, że to, co odtwarzamy będzie również słyszalne dla osób w naszym otoczeniu, ponieważ w przypadku otwartych słuchawek gamingowych część dźwięków „wydostaje się” na zewnątrz.

Wygłuszające słuchawki gamingowe

Jeżeli przeszkadzają Ci dźwięki „płynące” ze środowiska zewnętrznego, wybierz profesjonalne wygłuszające słuchawki gamingowe, które odizolują Cię od hałaśliwego otoczenia. Dzięki słuchawkom wyciszającym możesz uniknąć denerwującego rozpraszania uwagi i skupić się wyłącznie na prowadzonej grze. Używanie wygłuszających słuchawek gamingowych będzie komfortowe również dla Twoich domowników.

W ofercie Top Hi-Fi & Video Design znajdziesz starannie wyselekcjonowane słuchawki dla graczy czołowych marek: Audeze, Audio-Technica, Bang & Olufsen oraz Koss. Dokładamy również wszelkich starań, żeby proponować szeroką rozpiętość cen dostępnych słuchawek gamingowych, dzięki czemu możesz zdecydować się na model, który odpowiada Twoim możliwościom finansowym. Dodatkowo w naszym sklepie kupisz także m.in. słuchawki nauszne oraz słuchawki douszne, słuchawki sportowe, słuchawki Bluetooth i True Wireless oraz niezbędne akcesoria słuchawkowe. Zapraszamy!

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Czytaj
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: