Marka: Shure

SE215

Shure SE215

Shure SE215

Shure SE215 to kompaktowe słuchawki douszne, które dzięki konstrukcji Sound Isolating i głośnikom Dynamic MicroDriver zapewniają czysty, detaliczny dźwięk przy jednoczesnym blokowaniu hałasu otoczenia. Odłączany kabel z łatwym do wyginania przewodem ułatwia jego wymianę i gwarantuje pewne, komfortowe dopasowanie do kształtu uszu użytkownika.

  • Konstrukcja Sound Isolating blokująca 90 proc. hałasu otoczenia
  • Głośniki Dynamic MicroDriver zapewniające detaliczny dźwięk
  • Odłączany kabel o długości 162 cm z elastycznym przewodem

Słuchawki Shure SE215 łączą nowoczesną stylistykę z bardzo dobrą jakością dźwięku. Wyposażone w głośniki Dynamic MicroDriver zapewniają detaliczny, ciepły dźwięk z mocnym basem. Odtwarzając dźwięki z zakresu 22 Hz – 17,5 kHz słuchawki dają użytkownikowi szeroki wgląd w muzyczne detale.


W emocjonowaniu się czystym dźwiękiem pomaga konstrukcja Sound Isolating. Pierwotnie opracowana jako Personal Monitor System umożliwiała muzykom słuchanie własnej gry w głośnym, scenicznym środowisku. Podstawą działania systemu jest użycie miękkich, elastycznych kołnierzy, które blokują do 90 proc. hałasu otoczenia. Dzięki temu użytkownik może skoncentrować się na muzyce – na scenie, podczas podróży, na ulicy i w pracy. Dodatkowo ten wydajny system pozwala obniżyć poziom głośności, co korzystnie wpływa na ochronę słuchu.

Shure SE215

Model SE215 wyposażony jest w odłączany kabel, który można z łatwością wymienić lub zamienić na model odpowiadający własnym preferencjom. Ten elastyczny przewód można z łatwością owinąć wokół ucha, aby zwiększyć pewność mocowania słuchawek lub też tak go uformować, aby nie ograniczał komfortu podczas użytkowania SE215. Pozłacane złącza MMCX mają specjalny mechanizm zatrzaskowy, dzięki któremu przewód można obracać w pełnym zakresie 360 stopni.

Shure SE215

W celu łatwego dopasowania słuchawek do uszu, użytkownicy SE215 mogą skorzystać z zestawu Fit Kit, na który składają się piankowe i silikonowe wkładki w różnych rozmiarach. Zestaw ten pozwala wybrać rozmiar i rodzaj najlepiej dopasowany do własnych preferencji. Uzyskanie dobrego uszczelnienia jest kluczem do zoptymalizowania izolacji dźwiękowej i ilości dostarczanego basu, a także zwiększenia komfortu podczas długich odsłuchów.

Specyfikacja Shure SE215

Impedancja (Ω)20
Pasmo przenoszenia (Hz)22 Hz - 17,5 kHz
Czułość (dB/V)107 dB SPL/mW
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak

Opinie o Shure SE215

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: