Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 IEG - black

Douszne słuchawki Momentum 2 IEG są najmniejszą konstrukcją z serii Momentum, ale tak jak pozostałe modele oferują bezkompromisowo czysty, detaliczny i mocny dźwięk. Funkcjonalność gwarantuje przewód zintegrowany z wielofunkcyjnym zdalnym sterowaniem/mikrofonem, a wysoką jakość słuchawek podkreślają zastosowane materiały wykończeniowe, w tym stal nierdzewna.

Komponenty akustyczne Momentum 2 IEG zostały wykonane bez użycia plastikowych elementów. Wysokiej jakości nierdzewna stal w połączeniu z zaawansowanymi przetwornikami pozwala uzyskać dźwięk detaliczny, czysty i odpowiednio potężny. Ergonomicznie zaprojektowane wkładki douszne, odchylone pod kątem 15°, idealnie dopasowują się do uszu użytkownika, dzięki czemu niemal natychmiast można zapomnieć o obecności słuchawek. Model Momentum 2 IEG dostarczany jest z wkładkami w czterech rozmiarach (XS, S, M, L). Funkcjonalność słuchawek zwiększa wbudowane zdalne sterowanie przystosowane do współpracy m.in. z licznymi smartfonami i przenośnymi odtwarzaczami, np. Samsungiem Galaxy i większością urządzeń z systemem Android.

Specyfikacja Sennheiser MOMENTUM M2 IEG - black

Impedancja (Ω)18
Pasmo przenoszenia (Hz)15 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak

Opinie o Sennheiser MOMENTUM M2 IEG - black

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: