Model ME05 to najbardziej zaawansowane słuchawki douszne w portfolio Master & Dynamic. O ich wyjątkowości decydują m.in. zastosowane materiały i wysokiej klasy elementy. Ręcznie wykańczane obudowy wykonane są z litego mosiądzu i pokryte zostały palladem. Wyróżniającą się stylistykę podkreślają grawerowanie, wykonane laserowo, i lustrzane detale, które odbijają światło.

Master & Dynamic ME05

Fantastyczne wzornictwo i doskonała jakość wykonania są dopełnieniem perfekcyjnego brzmienia. Specjalnie opracowane przetworniki o średnicy 8 mm współpracują z neodymowymi magnesami i gwarantują najwyższej jakości dźwięk. Ponadto idealne wyważenie słuchawek ułatwia komfortowe dopasowanie ME05 do uszu użytkownika.

Master & Dynamic ME05 palladium

Komfort użytkowania zwiększają wymienne końcówki silikonowe w czterech rozmiarach: XS, S, M i L. Model ME05 wykorzystuje płaskie, odporne na splątanie przewody. Pod gumową izolacją znajdują się przewodniki wykonane z miedzi beztlenowej – materiału gwarantującego czystość dźwięku i ograniczającego możliwość powstawania szumu. 1,2-metrowy kabel wyposażony jest we wbudowane zdalne sterowanie/mikrofon (dla iUrządzeń).

Specyfikacja Master & Dynamic ME05

Impedancja (Ω)16 Ω
Waga kg0.21

Opinie o Master & Dynamic ME05

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: