Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Słuchawki douszne Audio-Technica ATH-CHX5iS

Muzyka napędza nasze życie i wnosi radość podczas codziennych zajęć. Słuchawki ATH-CHX5iS z serii SonicFuel™ zostały zaprojektowane specjalnie dla miłośników muzyki prowadzących aktywny tryb życia. Ta douszna konstrukcja łączy nadzwyczajny komfort użytkowania z nowoczesnym wzornictwem i zapewnia fantastyczne wrażenia dźwiękowe.

Audio-Technica CHX5iS zdjęcie lifestyle

Wysoką jakość dźwięku zapewniają duże, 13,5-milimetrowe przetworniki, które gwarantują czyste, naturalne brzmienie oraz mocny bas. Słuchawki ATH-CHX5iS mogą pochwalić się szerokim pasmem przenoszenia (20 Hz-22 kHz), a dzięki zastosowaniu płaskiego przewodu, także odpornością na skręcenie się kabla.


Funkcjonalność słuchawek zwiększa wbudowany w przewód uniwersalny kontroler łączący zdalne sterowanie i mikrofon. Umożliwia on odbieranie i kończenie oraz prowadzenie rozmów telefonicznych, a także sterowanie odtwarzaniem muzyki i regulowanie poziomu głośności.

Podstawą komfortu użytkowania słuchawek ATH-CHX5iS jest sposób ich mocowania – wkładki douszne opierają się o małżowinę, bez wnikania w kanał słuchowy. Dzięki temu słuchawki idealnie wpisują się w potrzeby użytkowników, którzy oczekują mobilności słuchawek dousznych, ale bez nieprzyjemnego uczucia uciskania uszu. 

Dane techniczne
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne Aktywne
Impedancja (Ω) 19
Pasmo przenoszenia (Hz) 20 Hz - 22 kHz
Czułość (dB/V) 100 dB/mW
Długość przewodu (m) 1.2 m
Konstrukcja Nie
Złącze 3,5 mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Katalog
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 ENG - PDF [2.39M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych 2017 ENG - W zależności od swoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych użytkownik może wybrać wkładkę gramofonową MM lub MC wyposażoną w igłę ze szlifem stożkowym, eliptycznym, liniowym, Shibata lub MicroLine. W katalogu możemy zapoznać się poszczególnymi modelami z szerokiego portfolio tego japońskiego producenta. PDF [5.52M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 PL - PDF [2.68M]
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]
Audio-Technica katalog wkładek gramofonowych 2015 ENG - PDF [18.03M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław