Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Słuchawki ATH-CKR7TW True Wireless

Model ATH-CKR7TW jest kamieniem milowym w historii rozwoju słuchawek firmy Audio-Technica. Podążając za trendem produktów bezprzewodowych japoński producent wprowadza na rynek pierwsze prawdziwe bezprzewodowe słuchawki w ofercie firmy, które oferują niesamowicie szeroki zakres reprodukcji dźwięku.

Najważniejsze cechy:

  • prawdziwie bezprzewodowe słuchawki – żadnych kabli,
  • 11-milimetrowe przetworniki  i diamentowe membrany z powłoką węglową zapewniają wysoką jakość dźwięku,
  • wbudowany wysokiej jakości DAC i wzmacniacz słuchawkowy,
  • obsługuje kodeki aptX i AAC,
  • 6 godzin pracy na jednym ładowaniu ,
  • futerał pełniący funkcję powerbanku,
  • możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji Bluetooth 5.0

ATH-CKR7TW True Wireless

Słuchawki douszne ATH-CKR7TW zapewniają wyjątkowo czysty dźwięk Sound Reality w prawdziwie bezprzewodowej konstrukcji. Słuchawki są wyposażone w specjalnie zaprojektowane przetworniki o średnicy 11 mm z membranami pokrytymi karbonem o strukturze diamentopodobnej oraz jarzmami z czystego żelaza. Cała konstrukcja zapewnia  niezwykle dokładne i wierne odtwarzanie dźwięku.

W celu uzyskania optymalnej odpowiedzi fazowej i przejściowej obudowy słuchawek są izolowane, dzięki czemu obwody elektryczne są oddzielone od przestrzeni akustycznej. Mosiężne stabilizatory zmniejszają rezonans i zapewniają liniowy ruch membrany. Rezystory ze stali nierdzewnej zapewniają lepszą odpowiedź wysokiej częstotliwości. Rezultatem jest niesamowita reprodukcja dźwięku z głębokim, bogatym basem i krystalicznie czystymi wysokimi częstotliwościami.

ATH-CKR7TW True Wireless

Słuchawki ATH-CKR7TW True Wireless są wyposażone w wydajny przetwornik cyfrowo-analogowy AKM AK4375 DAC ze wzmacniaczem słuchawkowym, który zapewnia czyste i dokładne odtwarzanie dźwięku przekazywanego do słuchawek za pomocą interfejsu Bluetooth. Mikrofon i przycisk sterujący zwiększa wygodę obsługi połączeń, odtwarzania muzyki i regulacji głośności na smartfonach i innych urządzeniach. Użytkownicy mogą także uzyskać dostęp do aplikacji Audio-Technica Connect na smartfonie, aby szybko i łatwo dostosować ustawienia słuchawek.

Nowo opracowana aplikacja Audio-Technica Connect pozwala użytkownikom maksymalizować wrażenia słuchowe na ulicy, dostosowując i personalizując parametry dźwięku zgodnie z ich preferencjami. Aplikacja pokazuje urządzenie, które jest podłączone, status baterii, przypisany kodek Bluetooth, aktualnie odtwarzany utwór itp. Ponad to w przypadku zagubienia jednej słuchawki, aplikacja pomoże ją zlokalizować.  Dodatkowo można przypisać odpowiednią funkcję do przycisku według naszych preferencji.

ATH-CKR7TW True Wireless

Najważniejszą rzeczą dla użytkownika jest zapewnienie stabilnego i wygodnego dopasowania, dzięki temu może być pewien, że będzie rzadko korzystał z usługi lokalizacji zagubionej słuchawki. CKR7TW posiadają dodatkowe wsporniki 3D (zawarte w akcesoriach), które pomagają utrzymać słuchawkę we właściwym miejscu.

Słuchawki ATH-CKR7TW gwarantują ciągłą pracę przez sześć godzin przy pełnym naładowaniu i można je łatwo podładować w podróży za pomocą wbudowanego w futerał power banka, który jest w stanie zasilić słuchawki na dodatkowe dziewięć godzin słuchania. Słuchawki są dostarczane z czterema rozmiarami wymiennych wkładek usznych (XS, S, M, L) i kablem do ładowania USB o długości 30 cm (1.0 ').

Dane techniczne
Typ Douszne
Przeznaczenie Mobilne
Konstrukcja Zamknięta
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Nie
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Nie
Futerał Tak
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Product card
Karta produktu ATH-CKR7TW - ATH-CKR7TW są kamieniem milowym w całej historii rozwoju słuchawek Audio-Technica od 1974 r. Podążając za trendem bezprzewodowych konstrukcji wprowadzamy pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica, oferujące niesamowicie szeroki zakres odtwarzania dźwięku. PDF [694.74K]
Katalog
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 ENG - PDF [2.39M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych 2017 ENG - W zależności od swoich preferencji, potrzeb i możliwości finansowych użytkownik może wybrać wkładkę gramofonową MM lub MC wyposażoną w igłę ze szlifem stożkowym, eliptycznym, liniowym, Shibata lub MicroLine. W katalogu możemy zapoznać się poszczególnymi modelami z szerokiego portfolio tego japońskiego producenta. PDF [5.52M]
Audio-Technica Katalog wkładek gramofonowych VM 2017 PL - PDF [2.68M]
Podział wkładek gramofonowych ze względu na kształt końcówki igły oraz na powierzchnię styku z rowkiem płyty gramofonowej. - Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. PDF [67.43K]
Audio-Technica katalog wkładek gramofonowych 2015 ENG - PDF [18.03M]
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Pierwsze Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki od Audio-Techniki - ATH-CKR7TW

    Japońska firma wykonuje kolejny krok, który docenią przeciwnicy kabli. Do tej pory słuchawki z Wireless w nazwie, często były tak naprawdę słuchawkami dousznymi połączonymi kablem, na którym umieszczone były akumulator zintegrowany z panelem sterującym, pilot zdalnego sterowania czy moduł ANC – i gdzie tu Wireless? Model ATH-CKR7TW reprezentuje True Wireless.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław