Marka: Koss

FitClips miętowy

Słuchawki Koss FitClips

FitClips KSC32 to słuchawki zaprojektowane z myślą o aktywnych kobietach.

Facebook Koss Polska

Słuchawki Koss FitClips KSC23 to unikatowe, autorskie rozwiązanie firmy Koss, które zapewnia idealne dopasowanie słuchawek do uszu. Dzięki nowemu projektowi dokanałowemu słuchawki tworzą doskonałe uszczelnienie, co z kolei zapewnia najwyższej jakości doświadczenie akustyczne.


W zestawie użytkownik otrzymuje zestaw trzech końcówek, małą, średnią i dużą, co pozwala dobrać tę gwarantującą najlepszy dźwięk i maksymalny komfort odsłuchu. Specjalne miękkie i elastyczne klipsy układają się wokół uszu w naturalny sposób, zapewniając tym samym komfort użytkowania. Słuchawki Koss FitClips KSC23 dostępne są w jednym z pięciu atrakcyjnych kolorów i pokryte specjalną warstwą odporną na pot. To ukłon w stronę aktywnych miłośniczek muzyki. Koss KSC32 wyposażone są w przewód o długości 1,2 m i zakończony wtykiem mini jack 3,5 mm. 

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Specyfikacja Koss FitClips miętowy

Czułość (dB/V)104
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
FuterałNie

Opinie o Koss FitClips miętowy

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: