Słuchawki C5 są najnowszym dzieckiem inżynierów Bowers & Wilkins, który wraz z modelem P5 wspaniale uzupełnia ofertę skierowaną do osób, które chcą cieszyć się jakością B&W nie tylko w domowym zaciszu, ale także będąc w podróży.

Tak, jak ma to miejsce w przypadku wszystkich produktów Bowers & Wilkins, model C5 jest połączeniem tradycyjnych założeń akustycznych firmy z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, opracowanymi przez B&W.


Wśród nich, jednym z kluczowych rozwiązań jest system Micro Porous Filter, który działa jak dyfuzor, zapewniając C5 niezwykle czysty i naturalny dźwięk, przy jednoczesnym znacznym poszerzeniu jego przestrzenności w porównaniu z innymi dousznymi słuchawkami dostępnymi na rynku. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest także ograniczenie przenikania zewnętrznego hałasu, co w połączeniu z właściwościami akustycznej izolacji oraz szczelnym dopasowaniem do ucha słuchacza, pozwala zanurzyć się w niezakłóconym, wspaniałym dźwięku najwyższej jakości.

W przypadku słuchawek dousznych, niemal tak samo istotnymi jak najwyższa jakość dźwięku są komfort użytkowania oraz jakość dopasowania do ucha. Model C5 realizuje te założenia dzięki opracowanej przez Bowers & Wilkins konstrukcji Secure Loop, która jest fantastyczną innowacją, wykorzystującą miękką pętlę, która z szybko i wygodnie mocuje słuchawkę w małżowinie ucha. Rozwiązanie to zapewnia utrzymywanie słuchawek precyzyjnie na swoim miejscu, dzięki czemu jakość odtwarzania jest jeszcze wyższa, zaś słuchawki znakomicie sprawdzają się podczas aktywności ruchowych. System Secure Loop nie wymaga żadnej regulacji, więc z łatwością dopasowuje się do każdego ucha.Dodatkiem do komfortu oferowanego przez C5 jest system Tungsten Balanced, sprawiający, że wysokiej masy materiał, z którego wykonane są wkładki słuchawkowe, usytuowany jest bliżej uszu słuchacza, zapewniając lepsze uszczelnienie, wyższą jakość reprodukcji oraz skuteczniejszą izolację od zewnętrznego hałasu. C5 wykonane są z wysokiej jakości aluminium, dla zapewnienia wzornictwa i wykończenia odpowiedniego dla klasy premium.

 

John Bowers - założyciel firmy

"Najlepszy głośnik to nie ten, który daje z siebie najwięcej, ale ten, który zabiera najmniej"

Wygłaszając to zdanie w 1966 roku, założyciel firmy John Bowers zapoczątkował trwający już ponad 40 lat proces przełomowych badań, rewolucyjnych projektów i technologicznych innowacji, prowadzących do jednego celu – stworzenia głośnika idealnego. To właśnie jego wizja i determinacja w dążeniu do jej realizacji, doprowadziły do powstania wielu wspaniałych konstrukcji B&W, które stając się prawdziwymi kamieniami milowymi na drodze do muzycznego ideału, na zawsze odmieniły świat audio. Kontynuując wielkie dzieło Johna Bowersa, stale eksplorujemy świat dźwięku, nigdy nie ustając w poszukiwaniu muzycznej perfekcji, Rezultatem tych starań, są kolejne unikalne produkty Bowers & Wilkins, dzięki którym słuchanie muzyki przynosi coraz więcej radości jej miłośnikom na całym świecie.

Specyfikacja Bowers & Wilkins C5

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)10 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)≤ 1,0
Czułość (dB/V)118
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak (iOS)
FuterałTak
Waga kg0,02

Opinie o Bowers & Wilkins C5

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: