Shure SE215-BT1

Shure SE215-K-BT1

Słuchawki Shure SE215-BT1 wnoszą powiew świeżości do świata konstrukcji dousznych. Model ten dostarcza bogaty, detaliczny dźwięk z niesamowicie mocnym basem. Fantastyczne możliwości brzmieniowe dopełniają łączność Bluetooth i konstrukcja Sound Isolating™, zwiększające wygodę użytkowania słuchawek.

  • Wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth
  • Konstrukcja Sound Isolating™ blokująca hałas otoczenia
  • Ergonomiczna konstrukcja zwiększająca wygodę użytkowania
  • Do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu
  • Wbudowany pilot zdalnego sterowania i mikrofon

Douszne słuchawki Shure SE215-BT1 urzeczywistniają ideę detalicznego brzmienia w praktycznej, mobilnej formie. Model ten pozwala cieszyć się naturalnym dźwiękiem i mocnym basem praktycznie wszędzie – w domu, w pracy i w podróży. To zasługa konstrukcji Sound Isolating™, która blokując aż do 37 dB szum otoczenia zwiększa przyjemność słuchania muzyki także w narażonych na hałas miejscach.


Bardzo dobra jakość brzmienia to także efekt zastosowania ergonomicznie zoptymalizowanej konstrukcji. Dzięki temu słuchawki komfortowo spoczywają w uszach, zapewniając niezrównaną wygodę użytkowania. Dalsze korzyści przynosi odpowiednio dobrany kąt nachylenia końcówki dousznej, który sprawia, że słuchawki idealnie dopasowują się do kanału słuchowego i zapewniają bardzo wysoki komfort podczas odsłuchu muzyki.

Funkcjonalność słuchawek zwiększa łączność bezprzewodowa. Moduł Bluetooth umożliwia sparowanie słuchawek z większością smartfonów, tabletów i laptopów, a wbudowany akumulator zapewnia energię na osiem godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania baterii. Zasięg połączenia bezprzewodowego sięga 10 m, co gwarantuje swobodę przemieszczania się podczas słuchania muzyki, np. z urządzeń stacjonarnych.

Wygodę korzystania ze słuchawek zwiększa moduł zdalnego sterowania. 3-przyciskowy pilot i mikrofon pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, a także prowadzić rozmowy telefoniczne oraz korzystać z funkcji sterowanych głosem. Z kolei specjalnie zaprojektowany przewód pozwala stabilnie i pewnie zamocować SE215-BT1 wokół uszu.

Specyfikacja Shure SE215-BT1

Impedancja (Ω)17
Pasmo przenoszenia (Hz)21 Hz - 17,5 kHz
Czułość (dB/V)114 dB SPL/mW
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak

Opinie o Shure SE215-BT1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: