Sennheiser Urbanite XL Wireless

Uwielbiasz miejski styl i potężny bas? Zwracasz szczególną uwagę na nowoczesne wzornictwo i nie godzisz się na kompromisy w jakości dźwięku? Chcesz mieć możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych bez potrzeby podłączania przewodów i zdejmowania słuchawek?  Jeżeli tak, to słuchawki Sennheiser Urbanite XL Wireless są dla ciebie idealnym wyborem.

Sennheiser Urbanite XL Wireless

Wypełniony mocnym basem klubowy dźwięk Urbanite XL Wireless w całym zakresie częstotliwości gwarantuje czystość i przejrzystość brzmienia. Wykorzystując kodek aptX słuchawki te dostarczają bezprzewodowy dźwięk w jakości CD. Wygodę użytkowania zwiększa technologia NFC. Dzięki niej nawiązywanie połączenia ze źródłem dźwięku jest tak proste, jak zbliżenie obu urządzeń do siebie. Standard Bluetooth 4.0 pozwala sparować słuchawki z aż ośmioma różnymi urządzeniami, a także umożliwia symultaniczne podłączenie do dwóch urządzeń.

Urbanite XL Wireless wyposażone są w najnowocześniejszy, intuicyjny w obsłudze dotykowy panel kontrolny. Po prostu wykonaj ruch palcem, aby zmienić poziom głośności lub stuknij, aby sterować odtwarzaniem muzyki i połączeniami telefonicznymi. Wygoda użytkowania idzie w parze z wytrzymałością. Materiały, z których wykonane są Urbanite XL Wireless, zostały wyselekcjonowane pod kątem trwałości. Wykorzystanie najwyższej klasy stali nierdzewnej i aluminium gwarantuje wiele lat bezproblemowego użytkowania. A kiedy już zakończysz odsłuch, po prostu złóż swoje ulubione słuchawki. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł je zabezpieczyć wtedy, kiedy akurat nie będziesz chciał z nich korzystać.

Specyfikacja Sennheiser Urbanite XL Wireless

Impedancja (Ω)18
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000 Hz
Zniekształcenia (%)<0,5 % (1 kHz, 100 dB)
Czułość (dB/V)-42 dB V/Pa
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,299
InneBluetooth® 4.0, aptX®, SBC Headset 1.2, Hands-free 1.6, GAVDP, A2DP 1.2, AVRCP 1.4, zasięg do 10 metrów, czas odsłuchu do 25 godz.

Opinie o Sennheiser Urbanite XL Wireless

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: