Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 AEBT - Ivory

Słuchawki Momentum Wireless to niezwykle atrakcyjne połączenie bezkompromisowej wydajności, minimalistycznego wzornictwa i luksusowych materiałów wykończeniowych – teraz dodatkowo wzmocnione przez łączność bezprzewodową. Zastosowany hybrydowy aktywny układ NoiseGuard™ osłabia odgłosy otoczenia, a wyrafinowany kodek aptX pozwala odkryć każdy dźwiękowy niuans w nagraniu. Co więcej, wbudowany mikrofon VoiceMax umożliwia prowadzenie rozmów przy zachowaniu krystalicznie czystego brzmienia mowy.

Nowe słuchawki bezprzewodowe Momentum Wireless pozwalają cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem, charakterystycznym dla serii Momentum, bez potrzeby podłączania kabla. Model ten łączy dźwięk wysokiej rozdzielczości z lekkim, nowoczesnym wzornictwem i ekskluzywnymi materiałami wykończeniowymi, takimi jak stal nierdzewna i prawdziwa skóra. Duża membrana przetworników i innowacyjna technologia pozwalają cieszyć się czystym, niezwykle detalicznym i potężnym dźwiękiem opartym na mocnym basie.

W przypadku Momentum Wireless nawiązanie połączenia bezprzewodowego jest łatwiejsze niż podłączenie tradycyjnego przewodu. Dzięki kompatybilności ze standardem NFC™ cały proces sprowadza się do naciśnięcia przycisku. Oczywiście słuchawki Momentum Wireless mogą również łączyć się standardowo za pomocą przewodu. Specjalnie wyprofilowana wtyczka jack została zaprojektowana specjalnie pod kątem współpracy z urządzeniami mobilnymi.

Atutem słuchawek jest także wysoki komfort użytkowania. Z łatwością dopasowują się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając wygodę nawet podczas wielogodzinnych sesji odsłuchowych.

Specyfikacja Sennheiser MOMENTUM M2 AEBT - Ivory

Impedancja (Ω)480
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
Waga kg0.265

Opinie o Sennheiser MOMENTUM M2 AEBT - Ivory

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: