Marka: Master & Dynamic

MW50 brown/silver

Bezprzewodowe słuchawki nauszne MW50 to najnowocześniejsza konstrukcja, która pomaga skupić się na tym, co najważniejsze – jakości i pięknie dźwięku. Zaprojektowane z myślą o dekadach użytkowania wykorzystują najlepsze materiały i zachwycają funkcjonalnością oraz komfortem, będące konsekwencją zastosowania m.in. składanej konstrukcji i bezprzewodowej łączności Bluetooth 4.1 z gwarantującym wysoką jakość dźwięku kodekiem aptX.

Wyeksponowana, w pełni aluminiowa antena zapewnia najlepszy w klasie zasięg komunikacji, a zaawansowane, 40-milimetrowe przetworniki z elementami z berylu gwarantują doskonałą akustykę i niezwykle detaliczny, ekspansywny dźwięk. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji, o 1/3 lżejszej niż w przypadku MW60, słuchawki MW50 są idealnym bezprzewodowym modelem przeznaczonym do wykorzystania w domu, w pracy i podczas podróży.

Projektanci Master & Dynamic wyposażyli swoje słuchawki w dwa wbudowane mikrofony wielokierunkowe oraz odłączany przewód o długości 1,25 m. Dzięki niemu słuchawki mogą pracować również w trybie pasywnym, nie tylko jako konstrukcja bezprzewodowa. Swoją autonomię MW50 zawdzięczają wbudowanemu akumulatorowi, który zapewnia energię na 16 godzin słuchania muzyki, bez potrzeby ładowania baterii.

Najwyższą jakość produktu podkreśla luksusowe wykończenie pałąka nagłownego skórą bydlęcą i miękką skórą jagnięcą. Ta druga została również wykorzystana do wykończenia muszli nausznych – pod nią znajduje się pianka z funkcją pamięci. Nieużywane słuchawki na czas podróży można złożyć na płasko, co umożliwiają specjalne zawiasy.

Specyfikacja Master & Dynamic MW50 brown/silver

Impedancja (Ω)32
Odłączany przewódTak
Waga kg0.240

Opinie o Master & Dynamic MW50 brown/silver

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: