Marka: House of Marley

Uprise brass (EM-FE063-BA)

 

House of Marley UPRISE

House of Marley Uprise to bezprzewodowe słuchawki douszne, które każdego dnia zapraszają użytkownika do muzycznej przygody. Podczas dowolnej aktywności w domu i poza nim, Uprise zapewniają stabilne i wygodne dopasowanie, pozostając odpornymi na pot i niekorzystne warunki atmosferyczne (IPX5). Wykonane z ekologicznych materiałów, urzeczywistniają dbałość firmy House of Marley o środowisko naturalne.

House of Marley Uprise

W codziennym użytkowaniu swoje zalety ujawnia modułowa konstrukcja Uprise, na którą składają się zdejmowany haczyk oraz pętla wokółuszna – elementy, które są komfortowe, elastyczne i gwarantują pewność mocowania. Wygodę użytkowania zwiększają łączność Bluetooth oraz moduł z 3-przyciskowym zdalnym sterowaniem i mikrofonem, wbudowany w przewód łączący obie słuchawki. 

House of Marley Uprise

Uprise wyposażone są w akumulator, który zapewnia energię na osiem godzin pracy słuchawek. Całości dopełniają wymienne, żelowe wkładki douszne. Wraz z Uprise dostarczane są trzy komplety wkładek w rozmiarach S (1 kpl.) i M (2 kpl.).

House of Marley Uprise

 


House of Marley to produkty audio, których podstawowym przesłaniem jest kontynuacja dziedzictwa Boba Marleya – w promocję i rozwój marki zaangażowani są jego dzieci i wnuki. Marce przyświecają trzy podstawowe wartości zgodne z filozofią Boba Marleya:

- JAKOŚĆ DŹWIĘKU i WYKONANIA, ponieważ muzyka zawsze powinna brzmieć pięknie, a produkty audio muszą być trwałe

- WYJĄTKOWY DESIGN, ponieważ zasługujesz na to, aby wyróżniać się w tłumie

- POSZANOWANIE NATURY - produkty Marley są wykonywane z ekologicznych materiałów w dużej mierze pochodzących z recyklingu

Specyfikacja House of Marley Uprise brass (EM-FE063-BA)

KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Inne8 godzinny czas pracy, IPX8,

Opinie o House of Marley Uprise brass (EM-FE063-BA)

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: