Supercena

Mobius

Marka
Audeze
Ocena
6 recenzje
Seria
Mobius
Audeze Mobius miedziany
Audeze Mobius miedziany
Audeze Mobius niebieski
Audeze Mobius niebieski
Audeze Mobius niebieski
Audeze Mobius carbon
Audeze Mobius carbon
Audeze Mobius carbon
1 669
sztuka
1 899 zł

Porównywarka 0
Dostępność w salonach:

Białystok

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Bydgoszcz

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Katowice

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kielce

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Kraków

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Lublin

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd Parking

Łódź

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Marki)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Posnania)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Poznań (Woźna)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Sopot

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Zdjęcia Dojazd

Szczecin

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Andersa)

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Naruszewicza)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Warszawa (Nowogrodzka)

Produkt obecnie nie jest dostępny w salonie

Dojazd

Wrocław

Produkt obecnie jest dostępny w salonie

Dojazd
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie

Audeze Mobius

Słuchawki Audeze zyskały światowe uznanie zarówno wśród profesjonalistów branży muzycznej, jak i audiofilów, za czysty, przestronny i bardzo szczegółowy dźwięk oraz za innowacyjność, która od wielu lat utrzymuje je w czołówce technologii audio.

Audeze Mobius

Modelem Mobius firma Audeze wprowadza audiofilski dźwięk do świata gier, filmów i bezprzewodowego strumieniowania muzyki. Stworzony z niezachwianą wiarą, że jakość dźwięku musi być co najmniej równie ważna jak funkcjonalność. To pierwsze słuchawki zapewniające niezrównany poziom szczegółowości, klarowności i przegląd sceny zapewniany przez planarne przetworniki.

Najważniejsze cechy:

 • wspracie dla dźwięku przestrzennego - (7.1, 5.1, 5.0 a także 2.1, 2.0)
 • Bluetooth obsługujący AAC, LDAC
 • planarna jakość dźwięku – Mobius to najlepiej brzmiące słuchawki gamingowe
 • prawdziwy dźwięk przestrzenny – słuchawki dopasują go do Twoich ruchów głową
 • system śledzenia ruchów głowy i odpowiedniego pozycjonowania dźwięków
 • emulacja pomieszczenia,
 • złącza USB-C, USB-A i 3.5mm mini-jack


DLA GRACZY:

Prawdziwy dźwięk przestrzenny

Słuchawki oferują pełną emulację 3D, dzięki obsłudze trybów dźwięku przestrzennego oraz w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia głowy, który płynnie łączy się z najpopularniejszymi grami wideo. W połączeniu z hi-endowymi systemami PC oferują niespotykaną do tej pory w świecie gier immersję pomiędzy graczem a światem wirtualnym.

System śledzenia ruchów głowy (head-tracking)

Dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi śledzenia ruchów głowy słuchawki oferują nieosiągalne wcześniej doznania związane z połączeniem bodźców dźwiękowych z akcją dziejącą się podczas rozgrywki. Czujniki wbudowane w słuchawki badają położenie głowy z częstotliwością 1 kHz, a następnie na podstawie tych informacji wzmacniają dźwięki z kierunku, w którym jest skierowana głowa gracza. Aby ten efekt osiągnąć nie potrzebują instalacji dodatkowego oprogramowania. Za wszystko są odpowiedzialne systemy zaimplementowane z samych słuchawkach.

Emulacja pomieszczenia

Najnowocześniejsza technologia emulacji pomieszczenia w połączeniu z obsługą dźwięku przestrzennego i systemem śledzenia ruchów głowy stanowi o wyjątkowości dźwięku generowanego przez Audeze Mobius. Słuchawki są zoptymalizowane pod kątem sposobu, w jaki mózg przetwarza dźwięki. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom inżynierowie Audeze uniknęli efektu „grania prosto do ucha”, a dźwięk wydobywający się z modelu Mobius kreuje przestrzeń w grach i wrażenie zmiennej odległości od źródła dźwięku podczas poruszania się wirtualnym protagonistą, zachwycając przy tym  niezmiernie szeroką sceną dźwiękową i oszałamiając słuchacza wrażeniami podczas odsłuchiwania muzyki. Będziesz w stanie usłyszeć, jak przeciwnik skrada się za Tobą tak wyraźnie, jakby był w pokoju z Tobą!

Mobius wyposażony jest również w zamocowany na wysięgniku odłączany mikrofon z wbudowanym tłumieniem hałasu, funkcją wyciszania oraz niezależną regulacją głośności mikrofonu, w celu zapewnienia krystalicznie czystej jakości głosu. Pozwala to użytkownikom na dyktowanie strategii zespołu w jasny i zrozumiały dla wszystkich członków zespołu sposób.  Słuchawki współpracują z serwisami Twitch, Discord, Teamspeak oraz Skype.

W zestawie znajdują się kable USB-C, USB-A i 3,5 mm analogowy mini-jack. Opcjonalny pakiet Mobius Creator zawiera najnowsze wtyczki audio 3D firmy Waves, w tym B360 Ambisonics Encoder i NX Virtual Mix Room; oba kluczowe narzędzia dla każdego, kto pracuje z aplikacjami Virtual i Augmented Reality.

Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox


DLA KINOMANÓW:

Mobius to nie tylko najbardziej innowacyjne słuchawki do gier na świecie, to prawdziwie wciągająca platforma mieszana. Dzięki w pełni zintegrowanej funkcji dźwięku przestrzennego możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach w stopniu, który będzie rywalizował nawet z doświadczeniem projekcji w kinie. Ciesz się prawdziwym kinowym dźwiękiem oglądając swoje filmy nagrane w formatach wielokanałowego dźwięku przestrzennego.  

Audeze Mobius

 

DLA MELOMANÓW:

Słuchawki obsługują interfejs Bluetooth i kodek AAC dla urządzeń z systemem iOS oraz najnowszy kodek LDAC dla najnowszych urządzeń Android. Aby można było z słuchawkami połączyć każdy telefon Mobius mogą połączyć się również za pomocą kodeka SBC. AAC i LDAC oferują najlepszą jakość dźwięku i w połączeniu z planarną technologią słuchawek Mobius sprawią, że szybko zakochasz się w tych słuchawkach - to najlepiej brzmiące słuchawki Bluetooth!

Audeze Mobius


CO JESZCZE?

Zaawansowana technologia i przetworniki planarne zawarte w gamingowych słuchawkach Audeze powodują, że model Mobius jest  idealnym rozwiązaniem dla osób zajmujących się tworzeniem wizualizacji, masteringiem audio i wideo oraz montażem. Słuchawki są tak zestrojone, że mają pasmo przenoszenia podobne do profesjonalnych słuchawek Audeze LCD.

Audeze Mobius


Słuchawki planarne – dlaczego są lepsze?

W słuchawkach Audeze Mobius zastosowano ekstremalnie cienką membraną z cewką (uzwojeniem) napędową i bardzo silnymi magnesami. Dzięki temu technika planarna pokonuje wiele szkodliwych ograniczeń występujących w typowych słuchawkach dynamicznych. Poza tym lekka membrana jest znacznie szybsza w działaniu i bardziej dokładna w wykonywanych ruchach niż zdecydowanie cięższy zestaw cewki napędowej z typową membraną stożkową. Zaawansowana technologia słuchawek i lekka ergonomiczna konstrukcja zapewniają wygodne, długotrwałe użytkowanie i zmniejszają zmęczenie słuchu. Ta wygoda jest zwiększona dzięki zastosowaniu w pełni wymiennych, wyprofilowanych wkładek piankowych z pamięcią i regulowanego, wytrzymałego, wyściełanego pianką pałąka.

Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.

Dane techniczne
Typ Wokółuszne
Przeznaczenie Domowe
Konstrukcja Zamknięta
Dodatkowe funkcje
Odłączany przewód Tak
Składanie Nie
Aktywna redukcja hałasu Nie
Sterowanie + mikrofon Tak
Futerał Nie
Ogólne
Waga kg 0,350
News
Audiofilska odyseja - W wyniku zastosowania zaawansowanego procesu produkcyjnego i najnowszych materiałów powstają bardzo dokładne i niesamowicie brzmiące słuchawki. Wszystkie produkty firmy Audeze są ręcznie robione w USA i przenoszą słuchacza w nowy świat muzyki, pełen bogactwa szczegółów, czystości basów i ogólnej dokładności. PDF [0.97M]
Product card
Audeze Mobius - FAQ - Dowiedz się więcej - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące słuchawek Mobius PDF [349.21K]
Test / Recenzja
LCD-1_top_tech-award - Computer America - Oprócz tego przyznamy LCD-1 Audeze nagrodę TOP TECH AWARD. Jest to nagroda za wybitne produkty w tej dziedzinie, a Audeze zasłużyła na to (ENG). PDF [667.66K]
LCD-GX-recenzjaAudiofanatyk(PL) - Jakub Łopatko - Audiofanatyk 4.11.2019 PDF [1.50M]
Best Wireless Gaming Headset for PC - Nagroda International Gaming News dla Audeze Mobius - "Najlepsze bezprzewodowe słuchawki gamingowe do PC" Październik 2019. PDF [299.94K]
Mobius_recenzja_Headfonia_31.10.2019 (ENG.) - O ile nie przeczytałeś tylko wstępu, znasz już moją opinię na temat Audeze Mobius. To fantastyczny sprzęt, który można również wykorzystać jako świetne słuchawki. Zawiera wszystko, co robiła Audeze w ciągu ostatnich lat, i połączyła to w jedno z najbardziej ekscytujących urządzeń, jakie kiedykolwiek testowałem. PDF [1.83M]
LCD-i3_Headphonics_recenzja (ENG.) - To moje nowe ulubione słuchawki douszne, nie ma co do tego wątpliwości. W tej chwili bardzo trudno mi wrócić do czegokolwiek innego, ze względu na epicki współczynnik klarowności obrazu LCD-i3. PDF [1.13M]
Audeze_LCDi3_recenzja(ENG.) - Wyjątkowy audiofilski dźwięk, który zmieni sposób słuchania muzyki - David Ireland, Magnetic Magazine, Wrzesień 2019. PDF [445.37K]
LCD_GX_renenzja_MajorHiFi(ENG.) - Podsumowując, Audeze LCD-GX ma ładną grubą średnicę z piękną subtelnością i niuansami w swoim high-endie. Usłyszymy teksturę i szczegóły, które pomogą w scenariuszach gier, a także czysty i czysto brzmiący mikrofon. Wreszcie są wygodne, z najlepiej dopasowanym pałąkiem na głowę i przedłużaczem ze wszystkich słuchawek z serii LCD do tej pory. PDF [474.60K]
Audeze Mobius recenzja xBoxAddicted.com (ENG) - PDF [880.79K]
Recenzja Audeze LCD-4z HiFi Philosophy (PL) Czerwiec 2019 - "...Audeze LCD-4z to słuchawki o ekstremalnej melodyjności i popisowym wyważeniu. Być może najdalej spośród wszystkich w ogóle odchodzące od stylu „tym się popiszę kosztem tego”, który na ich poziomie nie tyle tyka kosztów, co tyczy samego stylu. Słuchawki tak doskonałe, jak te tu porównywane, nie mają bowiem problemu „coś za coś”, a raczej wyboru tego, na co położą szczególny nacisk."... PDF [533.16K]
LCD-4z recenzja - Recenzja LCD - 4z - the absolute sound - styczeń 2019 PDF [710.36K]
średnia
4.17
5 5
4 0
3 0
2 0
1 0
0 1
6 Recenzje
Ocena:
Jak dla mnie najlepsze słuchawki typu all-rounder na rynku. Obecnie moje jedyne słuchawki i spełniają moje potrzeby w 100%. Muzyka ze smartfonu, komputera, amplitunera Yamahy brzmi rewelacyjnie. Do tego pełna funkcjonalność w pracy z telefonem (po bluetooth) i skype (po USB). Dla mnie jedyne takie słuchawki na rynku - do wszystkiego i z jakością Audeze.
Obsługa w salonie w Sopocie na najwyższym poziomie. Odsłuch Möbiusów i Audio Technic (kilku) bezproblemowy.
Drobna naprawa gwarancyjna szybka i również bez żadnych problemów!
Ocena:
najlepsze słuchawki do grania, jakie miałem kiedykolwiek na głowie. Tryb dźwięku 3D działa tak, że znajdujemy się w centrum akcji. Obracanie się w grze na ekranie powoduje obrót sceny dźwiękowej w słuchawkach, a więc urzeczywistnia to co dzieje się na ekranie. Jestem pod ogromnym wrażeniem.
Ocena:
Wyśmienite słuchawki dla gracza jak i osoby która potrafi docenić dobre brzmienie. Dodatkowe tryby i efekt przestrzenny w mobiusach stanowią nielada frajdę dla użytkownika. Wykonanie słuchawek ocenie wysoko wygoda także jest ich mocną stroną.
Plusy:
+ Jakość brzmienie
+ przestrzenność
+ wykonanie
+ mikrofon
+ wygoda użytkowania

Minusy:
- Bateria jak dla mnie mogła by działać dłużej

Słuchawki warte swojej ceny, uważam że są w stanie zadowolić każdego.
Ocena:
Wystarczy kupić słuchawki i nie trzeba chodzić do kina. Słuchawki przenoszą w zupełnie inny wymiar. Gorąco polecam.
Ocena:
Słuchawki są niesamowite, sprawdzają się super zarówno przy grach jak i muzyce. Oddanie przestrzeni i niesamowita naturalność dosłownie przenosi gracza w wirtualny świat potęgując wszelkie wrażenia a gdy do tego dodamy system śledzenia ruchów głowy to już bardziej czujemy się jak w jakieś wirtualnej rzeczywistości. Słuchawki oczywiście jak to każde gamingowe słuchawki mają mikrofon, który jest odłączany oraz dedykowane oprogramowanie do sterowania nimi. Na uwagę zasługuje również jakość dźwięku w muzyce i obsługa bluetooth. Już nie potrzebuje dwóch par, żeby na odpowiednim poziomie posłuchać czegoś ponieważ mobiusy są w pełni mobilne i grają jak referencyjne słuchawki kablowe za kilka tysięcy. Wyglądają dość futurystycznie ale niestety jest to domena tego typu produktów, za to są bardzo wygodne i dobrze przylegają do uszu. Myślę, że są to najlepsze słuchawki do wszystkiego jakie mamy na rynku i szczerze je polecam.
/ Żywy dżwięk. Ocena:
I dźwięk stał się żywy !!!
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Audeze Mobius – planarne słuchawki gamingowe

  Słuchawki przeznaczone dla graczy od amerykańskiego producenta grają jak doceniony przez prasę branżową model LCD-X, ale to nie jest koniec niespodzianek jakie przygotowało Audeze. Model Mobius trzeba po prostu usłyszeć, żeby zrozumieć na czym polega jego przełomowość.
 • Bezprzewodowe słuchawki Audeze Mobius dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

  Długo oczekiwane, rewolucyjne słuchawki Audeze Mobius dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design!
 • Audeze Mobius – najlepsze słuchawki dla graczy według serwisu IGN

  Ceniona międzynarodowa strona dla graczy, IGN, przygotowała listę czołowych gamingowych zestawów słuchawkowych. Za najlepszy uznano Audeze Mobius – najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie.
 • Audeze oficjalnym partnerem Echo Fox

  Audeze zostało oficjalnym parterem jednej z czołowych organizacji e-sportowych Echo Fox. Producent zaawansowanego sprzętu audio wyekwipuje zespoły Echo Fox w słuchawki Mobius – model, który przez ceniony serwis dla graczy IGN został uznany za najlepszy gamingowy zestaw słuchawkowy.
 • IDEALNY DŹWIĘK DLA TWOJEGO TELEWIZORA

  Oto kilka pomysłów na to, jaki sprzęt audio możemy podłączyć do naszego TV – wszystkie wymienione rozwiązania i urządzenia oferujemy w salonach Top Hi-Fi & Video Design wraz z ekspercką poradą naszych specjalistów. Zapraszamy zatem do lektury i do naszych salonów!
 • Komunijne prezenty 2019

  Komunia święta to ważny moment w życiu młodego człowieka i zaproszeni na tę uroczystość członkowie rodziny często są zobowiązani, aby uczcić tę okazję odpowiednim prezentem, co może być kłopotliwe. Pół biedy, jeśli rodzice pokusili się o przygotowanie listy prezentów, natomiast jeśli tego nie zrobili – zapraszamy darczyńców do lektury naszego poradnika.
 • „Team Carbon” – nowa wersja kolorystyczna słuchawek dla graczy Audeze Mobius

  Audeze Mobius, najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie, doczekały się kolejnej wersji kolorystycznej. Do Team Copper i Team Blue dołącza Team Carbon – ten w całkowicie nowym odcieniu model jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design.
 • Słuchawki Audeze

  Audeze to amerykańska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkowaniu słuchawek. Nie jest to jednak kolejny producent tego typu sprzętu, korzystający z ogólnie znanych technologii i powszechnie stosowanych materiałów konstrukcyjnych. W porównaniu z „weteranami-legendami” tej branży, takimi jak chociażby Koss Stereophones czy niemiecki Sennheiser, jest ona relatywnie młodą firmą.
 • Kłopot z pomysłem na prezent? Służymy pomocą

  Za dobry prezent możemy uznać taki, który nie tylko wywoła radość u obdarowanego, ale jest także przez niego chętnie użytkowany. Jeśli osoba, której chcecie sprawić miłą niespodziankę należy do miłośników muzyki, to nie mogliście trafić lepiej – zwłaszcza jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent. W przygotowanym prezentowniku przedstawiamy nasze pomysły na prezenty dla członków całej rodziny.
 • Amazon Music HD – Nowy dostawca bezstratnego streamingu

  Usługi streamingu wysokiej jakości stają się coraz popularniejsze, ten rynek może się niedługo zmienić za pośrednictwem nowego gracza – Amazon Music HD. Gigant dotychczasowo oferował usługę Amazon Music, który mimo potężnej biblioteki oferował pliki w stratnym formacie o przepustowości do 320 kbps. Co ma oferować nowa platforma i w czym może być lepsza od konkurencji?
 • Wirtualna wycieczka po studiach nagraniowych z Audeze

  Producent słuchawek – firma Audeze nawiązała współpracę z firmą Embody, zajmującą się wytwarzaniem oprogramowania. Dzięki tej współpracy powstała wtyczka VST Reveal+, która przenosi użytkownika słuchawek Audeze do ikonicznych studiów nagraniowych.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław