Marka: Sennheiser

GSP 600

Sennheiser GSP 600

Poważni gracze potrzebują poważnego sprzętu. Sennheiser GSP 600 to bezkompromisowe słuchawki dla wymagających użytkowników.

Najważniejsze cechy:

  • zamknięta konstrukcja, neodymowe magnesy w przetwornikach,
  • mikrofon uchylany z redukcją szumów,
  • niska impedancja, można grać mobilnie,
  • kompatybilne z wieloma platformami.

Sennheiser GSP 600

Gdy konkurenci w grze są mocni, profesjonalny zestaw słuchawkowy GSP 600 zapewnia przewagę nad innymi. Ergonomiczne ukształtowane poduszki na uszy i regulowany pałąk zapewniają najwyższy komfort noszenia. Swoboda ruchów zapewnia wytrzymały system zawiasów metalowych, zapewniający idealne dopasowanie, pozwalający w pełni odczuć wyjątkową jakość dźwięku.


Zamknięta konstrukcja muszli w modelu GSP 600 gwarantuje doskonałe warunki do pracy systemowi głośników Sennheisera. Są one wyposażone w  ulepszone aluminiowe cewki, co z kolei zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, z szerszym zakresem niskich częstotliwości, co potęguje wrażenia podczas grania czy oglądania filmów.

Sennheiser GSP 600

Dla tych, którzy angażują się w długie sesje gamingowe, GSP 600 zapewnia komfort przez cały czas – to zasłucha znakomitej ergonomii . Nowe poduszki na uszy są wyposażone w chłodzący materiał przypominający zamsz, który zapobiega przyklejaniu się nauszników do skóry. Specjalnie zaprojektowane pady lepiej chronią użytkownika przed zewnętrznym hałasem i zapobiegają przedostawaniu się dźwięku na zewnątrz.

Komunikacja w grze zespołowej jest kluczowa i aby upewnić się, że Twoi koledzy z drużyny słyszą Cię głośno i wyraźnie, GSP 600 wyposażony jest w zaawansowany mikrofon, który minimalizuje hałas w tle. Giętkie ramię wysięgnika można dostosować dokładnie do potrzeb, aby wyciszyć mikrofon, po prostu podnieś ramię wysięgnika. W GSP 500 gracze znajdą pod ręką wszystkie niezbędne przyciski. Zmiany poziomu dźwięku w grze można szybko dokonać dzięki pokrętłu regulacji głośności zintegrowanemu bezpośrednio z nausznikiem.

Sennheiser GSP 600

Słuchawki zostały także wyposażone w zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowników, wprowadziliśmy nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka, dzięki której GSP 600 idealnie leżą i nie uciskają głowy.

GSP 600 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać również do grania na urządzeniach mobilnych.

Specyfikacja Sennheiser GSP 600

Impedancja (Ω)28
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 30000
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0.3950

Opinie o Sennheiser GSP 600

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: