Marka: Sennheiser

GSP 500

Sennheiser GSP 500

Doskonały dźwięk oraz nieprzemijający wysoki komfort słuchawek Sennheiser GSP 500 docenią wymagający gracze.

Najważniejsze cechy:

  • otwarta konstrukcja, neodymowe magnesy w przetwornikach
  • mikrofon uchylany z redukcją szumów
  • niska impedancja, można grać mobilnie
  • kompatybilne z wieloma platformami
Sennheiser GSP 500

Kiedy chcesz stać się jednością z twoją grą, potrzebujesz słuchawek, które wiernie odtworzą dźwięk. GSP 500 to słuchawki do gier o otwartej konstrukcji, które oferują niesamowicie naturalny i przestrzenny dźwięk. Ten model słuchawek pozwala zanurzyć się w doskonałej szczegółowości dźwięku i dynamice gry.


Urzekający dźwięk wysokiej jakości GSP 500 jest dostarczany przez nowy, ulepszony system otwartych głośników zaprojektowany i wyprodukowany przez Sennheiser. Każdy głośnik jest testowany indywidualnie, to zapewnia najlepszą jakość i trwałość. Podobnie jak wszystkie produkty Sennheiser, GSP 500 jest objęty dwuletnią międzynarodową gwarancją.

Otwarta konstrukcja modelu GSP 500 zapewnia lekkość, znakomity przegląd sceny oraz rzecz, która jest nie do przecenienie dla osób spędzających dużo czasu w słuchawkach na głowie – dostęp do powietrza. Wysoki komfort zapewnia również 2 osiowy system zawiasów oraz regulacja nacisku pałąka.  Dzięki znakomitej ergonomii, wydajnemu mikrofonowi i wyjątkowej trwałości, GSP 500 dostarczy użytkownikom niezapomnianych wrażeń podczas gry.

Sennheiser GSP 500

Doskonale leżą na każdej głowie

Płynny obrót muszli i oferuje jeszcze większą swobodę ruchów oraz dopasowanie do każdej głowy. Gwarantuje to 2-osiowy system metalowych zawiasów. Ponadto regulowany mechanizm nacisku zintegrowany z pałąkiem pozwala GSP 500 jeszcze lepiej dostosować się do każdego gracza.

Komfort noszenia został dodatkowo poprawiony dzięki ergonomicznemu kształtowi oddychających poduszek, które odwzorowują kontur ucha. Wykonane z miękkiej tkaniny są przyjemne i chłodne w dotyku.

Sennheiser GSP 500

Krystalicznie czysta komunikacja bez zakłóceń

Komunikacja w grze zespołowej jest kluczowa i aby upewnić się, że Twoi koledzy z drużyny słyszą Cię głośno i wyraźnie, GSP 500 wyposażony jest w zaawansowany mikrofon, który minimalizuje hałas w tle. Giętkie ramię wysięgnika można dostosować dokładnie do potrzeb, aby wyciszyć mikrofon, po prostu podnieś ramię wysięgnika.W GSP 500 gracze znajdą pod ręką wszystkie niezbędne przyciski. Zmiany poziomu dźwięku w grze można szybko dokonać dzięki pokrętłu regulacji głośności zintegrowanemu bezpośrednio z nausznikiem.

Jeden headset, wiele platform

GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach mobilnych.

Specyfikacja Sennheiser GSP 500

Impedancja (Ω)28
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 30000
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm)
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0.358

Opinie o Sennheiser GSP 500

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: