Marka: Sennheiser

CX 6.00BT

Sennheiser CX 6.00BT

Sennheiser CX 6.00BT to bezprzewodowe słuchawki dokanałowe o lekkiej wokółszyjnej konstrukcji i przyjemnym brzmieniu.

Najważniejsze cechy:

  • wysokiej jakości przetworniki,
  • przyjemne brzmienie
  • Bluetooth™4.2  z obsługą kodeów aptX, aptXT LL, HFP, A2DP, AVRCP,
  • waga 14 gram.
Sennheiser CX 6.00BT

Wysoka jakość przetworników jest znakiem firmowym niemieckiego producenta sprzętu audio – nie inaczej jest w modelu CX 6.00BT. Opatentowane przez firmę Sennhaiser dynamiczne przetworniki z neodymowymi magnesami gwarantują czysty, szczegółowy dźwięk i przyjemne basowe brzmienie. Komunikacja ze źródłem odbywa się w standardzie Bluetooth™4.2  poprzez kodeki aptX, aptXT LL, HFP, A2DP, AVRCP – kompatybilność z technologią Qualcomm apt-X Low Latency umożliwia także bezproblemowe granie i oglądanie wideo, gwarantując doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem.


Sennheiser CX 6.00BT

Trójprzyciskowy pilot pozwala na wygodne sterowanie funkcjami słuchawek. Pozsaspoły w nim zawarte oferuję o wiele więcej niż włączanie i wyłączanie odtwarzania oraz przełączania utworów. Dodatkowe funkcje to możliwość parowania nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie, na przykład telefonem i komputerem, czy też podpowiedzi głosowe informujące użytkownika o stanie baterii. CX 6.00BT doskonale sprawdzają się również podczas prowadzenia rozmów telefonicznych: słuchawki obsługują trójstronne połączenia, a mikrofon z technologią redukcji szumów cVc zapewnia krystalicznie czyste połączenia w ruchu.

Sennheiser CX 6.00BT

Zestaw zawiera adaptery douszne w czterech rozmiarach, zatem dopasowanie optymalnego rozmiaru nie stanowi problemu. CX 6.00BT wytrzymują do 6 godzin pracy na baterii. Zaledwie 10 minut ładowania wystarcza na dwie godziny pracy,  a w 1,5 godziny można w pełni naładować akumulator.

Specyfikacja Sennheiser CX 6.00BT

Pasmo przenoszenia (Hz)17 - 21000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB-A
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.014

Opinie o Sennheiser CX 6.00BT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: