Słuchawki wokółuszne PSB Speakers M4U 2

40 lat wielokrotnie nagradzanego projektu akustycznego
PSB Speakers jest bardzo blisko twojego hi-fi. Zebraliśmy nasze 40-letnie doświadczenie w dostarczaniu rzeczywistego dźwięku prawdziwym ludziom i umieściliśmy jest w nowej, fascynującej serii zaawansowanych słuchawek Music for You (M4U – Muzyka dla Ciebie). Obecnie ludzie słuchają więcej muzyki niż kiedykolwiek dotychczas, ale teraz dzięki zbliżonej do rzeczywistej jakości dźwięku charakterystycznej dla PSB mogą robić to w sposób komfortowy i stylowy. Nasze nowe słuchawki zbliżą cię niezwykle mocno do muzyki.

Zaprojektowane dla ludzi pozostających w ruchu
W pociągu, w samolocie, z twojego komputera do sypialni, słuchawki PSB są lekkie i przygotowane do tego, abyś zabrał je ze sobą tam, dokąd będziesz szedł. Złóż je i umieść w ochronnym etui podróżnych, a zawsze pozostaniesz blisko prawdziwego doświadczenia hi-fi. Co więcej, dodaliśmy nawet przemyślane rozwiązanie zwiększające funkcjonalność – dwa złącza wejściowe w każdej ze słuchawek oznacza koniec splątanych przewodów. Po prostu podłącz kabel z lewej lub prawej strony i z łatwością sięgniesz do wtyczki słuchawkowej, bez względu na to, z której strony się znajduje.

Cała muzyka. Bez hałasu
Czasami chcesz po prostu być sam na sam z muzyką, w swojej własnej przestrzeni. Nasze aktywnie izolujące od hałasu słuchawki M4U 2 nie pozwolą, aby cokolwiek znalazło się pomiędzy tobą i radością płynącą ze słuchania muzyki. Dzięki ekskluzywnej autorskiej technologii PSB Room Feel twoje utwory zabrzmią tak wspaniale i naturalnie, iż odniesiesz wrażenie, że słuchasz dźwięków odtwarzanych przez high-endowy zestaw głośnikowy.

Cała muzyka. Non stop
Model M4U 2 zapewnia dostęp do trzech użytecznych trybów pracy: aktywna redukcja szumu (ANC), tryb aktywny i tryb pasywny (bez baterii). Słuchaj na okrągło przez cały dzień i noc dzięki możliwości pracy przez 55 godzin w trybach ANC lub aktywnym. Po wyczerpaniu się baterii, korzystaj z trybu pasywnego bez utraty potęgi dźwięku.

Ergonomiczne brzmienie
Słuchaj dłużej ciesząc się wyjątkowym komfortem. Nasze unikatowe regulowane dwupłaszczyznowo nauszniki zawieszone są żyroskopowo dla optymalnej ergonomii i doskonałego komfortu. Wyjątkowo miękkie muszle i niewielka waga sprawia, że słuchawki „znikają”, pozostawiając jedynie bogate i detaliczne brzmienie. Regulowany pałąk nagłowny także z łatwością można regulować, pozwalając na łatwe dopasowanie.
 

Specyfikacja PSB Speakers M4U 2

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)0,25
Czułość (dB/V)102
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,362
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Opinie o PSB Speakers M4U 2

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: