PSB M4U 1 to zamknięta, wokółuszna konstrukcja. 

Słuchawki mobilne

  • Wydajne przetworniki 40 mm
  • Składana konstrukcja, odłączany przewód
  • Sterowanie Apple/Blackberry + mikrofon
  • Etui podróżne

Projektanci PSB wyposażyli słuchawki w technologię Room Feel™, która zapewnia najwyższej jakości brzmienie przypominające swoim charakterem dźwięk płynący z kolumn. Komfort użytkowania zwiększa możliwość idealnego dopasowania słuchawek, bardzo miękkie poduszki nauszniki oraz odporne na skręcanie przewody, z których jeden wyposażony jest w zdalne sterowanie i mikrofon. 


40 lat wielokrotnie nagradzanego projektu akustycznego

PSB Speakers zbliża Cię do twojego hi-fi. Projektanci firmy wykorzystali swoje 40-letnie doświadczenie w dostarczaniu prawdziwego dźwięku w nowej, fascynującej serii zaawansowanych słuchawek Music for You (M4U – Muzyka dla Ciebie). Obecnie ludzie słuchają więcej muzyki niż kiedykolwiek dotychczas, ale teraz dzięki zbliżonej do rzeczywistej jakości dźwięku charakterystycznej dla PSB mogą robić to w sposób komfortowy i stylowy. Jedną z najnowszych konstrukcji w kategorii M4U są wokółuszne słuchawki M4U 1, wyposażone w autorską technologię Room Feel™ i zapewniające taką samą muzykalność jak słuchawki M4U 2 z aktywną redukcją hałasu, ale bez układu wzmocnienia i redukcji szumu. Model M4U 1 dostarczają precyzyjny, naturalny dźwięk, charakterystyczny dla kolumn głośnikowych PSB i czynią z niego osobiste doświadczenie.

Po prostu muzyka
Do słuchania w domu lub podczas ruchu – pasywne słuchawki M4U 1 zostały zaprojektowane w celu zapewnienia użytkownikowi doświadczenia Room Feel. Wystarczy założyć je, by móc cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Bez baterii lub przełączników. Tylko czyste brzmienie. Tak jak wszystkie projekty PSB, model M4U 1 eksponuje prawdziwy, naturalny dźwięk i przekazuje całość doświadczenia muzycznego.  

Tylko komfort
Słuchaj dłużej ciesząc się wyjątkowym komfortem. Nasze unikatowe regulowane dwupłaszczyznowo nauszniki zawieszone są żyroskopowo dla optymalnej ergonomii i doskonałego komfortu. Naturalna izolacja gwarantuje skuteczne odseparowanie muzyki od świata zewnętrznego. Niewielka waga i niezwykle miękkie wymienne poduszki pozwalają zatracić się podczas długich sesji odsłuchowych. Regulowany pałąk nagłowny można z łatwością dopasować zgodnie z własnymi preferencjami, zapewniając sobie większy komfort.

Także w ruchu

W pociągu, w samolocie, z twojego komputera do sypialni – słuchawki PSB są lekkie i przygotowane do tego, abyś zabrał je ze sobą tam, dokąd będziesz szedł. Złóż je i umieść w ochronnym etui podróżnych, a zawsze pozostaniesz blisko prawdziwego doświadczenia hi-fi. Co więcej, projektanci PSB dodali nawet przemyślane rozwiązanie zwiększające funkcjonalność – dwa złącza wejściowe w każdej ze słuchawek oznacza koniec splątanych przewodów. Po prostu podłącz kabel z lewej lub prawej strony i z łatwością sięgnij do wtyczki słuchawkowej, bez względu na to, z której strony się znajduje.

Przydatne akcesoria
Słuchawki dostarczane są z dwoma odpornymi na skręcanie przewodami – jednym standardowym i drugim z wbudowanym zdalnym sterowaniem umożliwiającym aktywowanie lub zatrzymanie odtwarzania oraz przewijanie muzyki, a także mikrofon, pozwalający prowadzić rozmowy telefoniczne za pomocą iPhona lub Blackberry. Pozostałe akcesoria obejmują etui podróżne, dodatkowe poduszki nauszników, ściereczkę do czyszczenia, adapter stereo (6 mm) oraz adapter samolotowy z podwójnym wejściem. 

Specyfikacja PSB Speakers M4U 1 czarny

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)20 Hz - 20.000
Zniekształcenia (%)0,25
Czułość (dB/V)102
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,340
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna

Opinie o PSB Speakers M4U 1 czarny

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: