Marka: Nordost

N2 Frey2 Kabel zasilający 1m

Który przewód jest najważniejszym przewodem w systemie audio? Ten, który podłączasz do gniazdka!

Prąd jest podstawowym materiałem potrzebnym Twojemu systemowi audio do reprodukcji nagrań muzycznych więc jakość zasilania jest niezwykle ważna! Niezliczone ilości fal radiowych i innych zakłóceń powodują, że jakość prądu zasilającego urządzenia audio w naszych domach pozostawia wiele do życzenia, a co za tym idzie, niezależnie od tego jakie komponenty wchodzą w skład twojego domowego sprzętu, nie mogą one działać tak dobrze jak potrafią.  

Druga generacja kabli zasilających z serii Norse podnosi możliwości przewodu na nieosiągalny dotychczas poziom jakości przy tym poziomie cenowym. Autorska technologia konstrukcji przewodów Micro Mono-Filament wprowadzona w referencyjnych przewodach Valhalla wraz z litymi przewodnikami OFC pokrytymi srebrem oraz izolacją FEP tworzą konstrukcję wyróżniającą się niesamowicie szybkim i niemal pozbawionym strat transferem sygnału i napięcia. Złożona topologia przewodników MMF skutecznie rozprasza energię mechaniczną prądu zmiennego,  która docierając do urządzenia negatywnie wpływałaby na delikatną elektronikę. Dwa dodatkowe przewodniki w modelu Frey 2 jeszcze bardziej zmniejszają efekt ładowania zapewniając bardziej dynamiczną reakcję, czego efektem jest robiąca ogromne wrażenie, angażująca i realistyczna reprodukcja. Konstrukcję kabla Frey 2 projektanci oparli o pięć przewodników o średnicy 16 AWG i czystości 7N.

Wepnij przewód zasilający Frey 2 do listwy zasilającej QBASE i ciesz się prawdziwym brzmieniem Twoich ulubionych nagrań. Zapraszamy do salonów Top Hi-Fi, posłuchaj osobiście!

Specyfikacja Nordost N2 Frey2 Kabel zasilający 1m

Rodzajzasilający
Długość (m)1
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana
Profilokrągły

Opinie o Nordost N2 Frey2 Kabel zasilający 1m

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: