Marka: Audioquest

HDMI 48G E-ARC Thunderbird

Special Price 1 899 zł Regular Price 1 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: srebro

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Przewód AudioQuest HDMI 48G E-ARC Thunderbird

Dla systemów, które wykorzystują jako źródło dźwięku wyjście HDMI telewizora z obsługą funkcji eARC/ARC, kable eARC-Priority firmy AudioQuest oferują zaawansowane parametry przy zachowaniu możliwie najbardziej korzystnych cen. Kable AudioQuest eARC-Priority to profesjonalne kable HDMI serii „48” z przepustowością 48 Gbps, wymaganą dla przetwarzania obrazu w rozdzielczości 8K, a nawet 10K i zapewniające obsługę najnowszych funkcji wideo.

HDMI 48G e-ARC ThunderBird ma przewodniki obsługujące sygnał eARC (ang. enhanced Audio Return Channel) wykonane w 10 % ze srebra oraz przewodniki masowe z poziomem 5. rozpraszania zakłóceń (również zawierające 10 % srebra). Dla soundbarów i innych urządzeń wyposażonych w złącze HDMI ARC taki podział zasobów konstrukcyjnych i materiałowych gwarantuje znakomite połączenie wydajności i ceny.

AudioQuest HDMI 48G E-ARC Thunderbird

Przepustowość 48 Gbps i zaawansowana rozdzielczość obrazu

Kabel HDMI 48G e-ARC ThunderBird należący do serii „48” może przesyłać profesjonalny obraz nawet w rozdzielczości 10K. Obsługują, oczywiście, niższe rozdzielczości – 8K/60 fps i 4K/120 fps. Przepustowość na poziomie 48 Gbps uzyskano dzięki czterem symetrycznym parom przewodników dla sygnału audio-wideo o przepustowości 12 Gbps każda. Większa precyzja i rygorystyczne wymagania stawiane procesowi produkcji kabli HDMI, które przesyłają pasmo do 48 Gbps, powodują, że wiele sprawdzonych rozwiązań stosowanych przez AudioQuesta ma w tym wypadku szczególne znaczenie.

5. poziom rozpraszania zakłóceń

Tradycyjne ekranowanie nie zapewnia pełnej ochrony przed skutkami coraz powszechniejszego promieniowania wytwarzanego przez sieci Wi-Fi, telefony i urządzenia satelitarne. W kablach AudioQuest HDMI wszystkie 19 przewodników zostało odpowiednio ukierunkowanych, co minimalizuje zakłócenia w paśmie radiowym i wypływające negatywnie na wydajność transmisji. Na poziomie 5. rozpraszania zakłóceń osłony wszystkich czterech par FRL + eARC wykonane zostały z warstwy włókna węglowego z dodatkiem wysokostratnego grafenu, która jest ulokowana jest między dwoma warstwami metalu. Z kolei główna warstwa wysokostratnego włókna węglowego otacza dodatkowo wszystkie przewodniki.

AudioQuest HDMI 48G E-ARC Thunderbird

Specyfikacja Audioquest HDMI 48G E-ARC Thunderbird

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)0,6
Profilokrągły
Materiał przewodnikasrebro
Inne48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 100% Perfect-Surface Silver eARC Conductors; 0.5% Silver-Plated Copper A/V Conductors (HDMI); LEVEL 5 NOISE DISSIPATION: GRAPHENE + GLOBAL CARBON + DIRECTIONALITY;

Opinie o Audioquest HDMI 48G E-ARC Thunderbird

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: