Marka: Audioquest

HDMI 48G E-ARC Dragon

Special Price 4 699 zł Regular Price 4 799 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4799 zł
  • Rodzaj: cyfrowy
  • Cyfrowe: HDMI
  • Profil: okrągły
  • Materiał przewodnika: srebro

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Przewód AudioQuest HDMI 48G E-ARC Dragon

Dla systemów, które wykorzystują jako źródło dźwięku wyjście HDMI z eARC/ARC telewizora, modele eARC-Priority firmy AudioQuest oferują światowej klasy parametry przy zachowaniu możliwie najbardziej atrakcyjnej ceny.

Kable AudioQuest eARC-Priority to pełnoprawne kable HDMI należące do serii „48”, a więc zapewniające z przepustowość 48 Gbps, wymaganą dla przetwarzania obrazu w rozdzielczości do 10K i wszystkich najnowszych funkcji wideo. Główne pary przeznaczone do transmisji danych audio-wideo charakteryzują się parametrami na poziomie modelu AudioQuest Cinnamon, podczas gdy para do przesyłu danych eARC i żyła masowa wykorzystują wszystkie te same zaawansowane składniki konstrukcyjne, co ich odpowiedniki należące do serii „48”.

Dragon eARC ma przewodniki dla sygnałów eARC wykonane ze 100-procentowego polerowanego srebra (PSS) oraz przewodniki masowe z poziomem 6. rozpraszania zakłóceń. Dla soundbarów i innych urządzeń wyposażonych w wejście HDMI z ARC taki podział konstrukcyjny i materiałowy zapewnia znakomite połączenie wydajności i ceny.

AudioQuest HDMI 48G E-ARC Dragon

Przepustowość 48 Gbps i rozdzielczość 8K/10K

Kable HDMI AudioQuest „48” mogą przesyłać zaawansowany obraz nawet w rozdzielczości 10K, a także 80/60 fps i 4K/120 fps. Przepustowość 48 Gbps jest możliwa do uzyskania dzięki czterem symetrycznym parom audio-wideo o przepustowości 12 Gbps każda. Większa precyzja i bardziej rygorystyczne wymagania stosowane przy produkcji kabli HDMI, które przesyłają pasmo do 48 Gbps, oznaczają, że wiele sprawdzonych składników i technik stosowanych przez AudioQuesta ma tu większe znaczenie niż kiedykolwiek wcześniej.

Przewodniki i żyły masowe ze 100-proc. polerowanego srebra (PSS)

W kablach HDMI AudioQuest eARC-Priority przewodniki dla ulepszonego zwrotnego kanału audio eARC oraz żyły masowe wykorzystują te same zaawansowane składniki konstrukcyjne, co ich odpowiedniki z serii „48”. Umożliwia to uzyskanie doskonałych parametrów brzmieniowych w najbardziej przystępnej cenie.

AudioQuest HDMI 48G E-ARC Dragon

6. poziom rozpraszania zakłóceń

Tradycyjne ekranowanie nie wystarcza do pełnej ochrony przed skutkami coraz powszechniej występującego promieniowania pochodzącego z sieci Wi-Fi, telefonów komórkowych i urządzeń satelitarnych. W kablach AudioQuest HDMI przewodniki zostały uregulowane kierunkowo, aby zminimalizować szkodliwe dla wydajności zakłócenia radiowe, poprzez „kierowanie” lub odprowadzanie ich z dala od najbardziej wrażliwych obwodów.

Na poziomie 5. rozpraszania zakłóceń osłony wszystkich czterech par przewodników wykonane są z warstwy włókna węglowego z dodatkiem wysokostratnego grafenu, która jest umieszona pomiędzy dwoma warstwami metalu. Z kolei „globalna” warstwa wysokostratnego włókna węglowego otacza dodatkowo wszystkie przewodniki.

Poziom 6. rozpraszania zakłóceń to najbardziej zaawansowany technicznie sposób firmy AudioQuest na rozwiązanie problemu indukowanych zakłóceń o częstotliwościach radiowych. Obejmuje wszystkie wyrafinowane techniki stosowane w innych modelach oraz dodaje opatentowany przez AudioQuesta dielektryczny system prądowy (72v DBS, od ang. Dielectric-Bias System).

Miedziane przewodniki powlekane warstwą srebra

W kablach HDMI firmy AudioQuest, w celu poprawy rozpraszania szumów, na miedziane przewodniki LGC (od ang. Long Grain Copper) nakłada się coraz grubszą warstwę srebra. Umieszczenie metalu najwyższej jakości na zewnątrz przewodnika daje największe korzyści w zakresie ogólnej wydajności. Jest to niezwykle opłacalny sposób na maksymalizację jakości kabla cyfrowego.

 

Specyfikacja Audioquest HDMI 48G E-ARC Dragon

Rodzajcyfrowy
CyfroweHDMI
Długość (m)0,6
Profilokrągły
Materiał przewodnikasrebro
Inne48Gbps bandwidth; 10K, 8K/60 i 4K/120; 100% Perfect-Surface Silver eARC Conductors; LEVEL 6 NOISE DISSIPATION: 72V DBS + GRAPHENE + GLOBAL CARBON + DIRECTIONALITY;

Opinie o Audioquest HDMI 48G E-ARC Dragon

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: