Marka: Audioquest

Type-4

Special Price 15 zł Regular Price 89 zł i
/ metr bieżący
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89 zł
 • Rodzaj: głośnikowy
 • Długość (m): -
 • Materiał przewodnika: miedź
 • Wtyk: brak

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1 zł

Sprawdź szczegóły

Na pierwszy rzut oka przewód Type 4 wygląda jak normalny kabel okrągły, lecz wewnątrz jest to w pełni optymalizowany układ stanowiący bardzo wymyślne i zrównoważone połączenie jakości składników i przemyślanej konstrukcji.

Wszystkie cztery żyły Type 4 są przewodami wykonanymi z litego przewodnika. Elektryczne i magnetyczne oddziaływanie pomiędzy poszczególnymi żyłami w kablach konwencjonalnych jest najsilniejszym źródłem zniekształceń często prowadzącym do brudnego i twardo brzmiącego dźwięku. Zastosowane tu lite przewodniki stanowią najbardziej istotny element wpływający na czystość brzmienia sygnału przesyłanego przez Type 4. Bez względu na to czy przewodnik jest lity czy też jest nim plecionka podstawowym mechanizmem zniekształceń w kablach głośnikowych jest efekt naskórkowy. W kablach Type 4, dzięki rozmiarom kabla poniżej wartości progowej dla zniekształceń słyszalnych, efekt ten przeniesiono poza zakres audio .

Miedź o strukturze ciągnionego kryształu Zastosowany w Type 4 przewodnik miedziany LGC (o strukturze ciągnionego kryształu) pozwala uzyskać gładsze i czystsze brzmienie niż w przypadku kabli, w których zastosowano miedź OFHC (beztlenową o wysokiej przewodności). OFHC charakteryzuje się wysokimi ogólnie stosowanymi w przemyśle metalowym parametrami, uwzględniającym „straty”, lecz nie odzwierciedlającymi zniekształceń. LGC charakteryzuje się mniejszą zawartością tlenków w materiale przewodzącym, mniejszą ilością wtrąceń, granic między ziarnami oraz definitywnie lepszą jakością przesyłanego sygnału.


 

Specyfikacja Audioquest Type-4

Rodzajgłośnikowy
Długość (m)-
Materiał przewodnikamiedź
Wtykbrak
Profilplecionka

Opinie o Audioquest Type-4

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Stachu

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny przewód, do audio na każdym poziomie!

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: