Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Kabel głośnikowy Audioquest

Oferowany produkt to niekonfekcjonowany kabel głośnikowy Type 2 w ilości 9 mb zapakowany w ładne pudełko producenta. Zamów 9 mb aby otrzymać całe pudełko.

Zapraszamy do zakupu także wtyków: bananów lub widełek.

Audioquest Type 2

Type 2 to przewód głośnikowy, który pozwala uzyskać bardzo dobre brzmienie bez potrzeby ponoszenia wysokich kosztów. Każdy z czterech przewodników wykonany jest z litej miedzi długoziarnistej (LGC). Gwarantuje to czystszy i bardziej naturalny dźwięk niż w przypadku kabli wykorzystujących standardową miedź beztlenową (OFHC). Mniejsza ilość zanieczyszczeń i mniejsza ilość ścian pomiędzy ziarnami w miedzi LGC zwiększa wydajność. Przekłada się to na doskonalsze walory akustyczne.

Lite przewodniki pomagają wyeliminować elektryczne i magnetyczne oddziaływania pomiędzy żyłami. To największe źródło zniekształceń w konwencjonalnych kablach, które prowadzi do surowego, „brudnego” dźwięku. Lity materiał jest najważniejszym elementem, dzięki któremu Type 2 pozwalają uzyskać bardzo czyste brzmienie. Ponadto, dzięki konstrukcji Star-Quad, kabel zapewnia wyższy kontrast dynamiki oraz zrozumiałość przekazu dźwiękowego niż w przypadku modeli z przewodnikami poprowadzonymi równolegle.

Projektanci AudioQuesta wzbogacili kabel Type 2 o specjalne rozwiązanie. SST to metoda, która prowadzi do znaczącego zredukowania wpływu rozmiaru i kształtu przewodnika na charakter zniekształceń. Wykorzystując precyzyjną kombinację przewodników o różnych rozmiarach Type 2 dostarcza niezwykle czysty i dynamiczny dźwięk. 

Długość1 m
RodzajGłośnikowe
GłośnikoweBez wtyku
Długość-
ProfilOkrągły
Materiał przewodnikaMiedź

Inne

Marka: Audioquest

Type-2 kabel w pudełku (9 mb)

Cena promocyjna 23 zł Normalna cena 60 zł
  • Długość: 1 m
  • Rodzaj: Głośnikowe
  • Głośnikowe: Bez wtyku
  • Długość: -

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% only 1 zł

Sprawdź szczegóły
Type-2 kabel w pudełku (9 mb) jest do kupienia w przyrostach co 9
Kabel głośnikowy Audioquest

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: