Akcesoria AV QX4 Nordost

Dźwięk z naszego systemu hi-fi i obraz z naszego telewizora zaczynają się znacznie wcześniej niż od naszego sprzętu A/V, w który zainwestowaliśmy swój czas i pieniądze. Zaczynają się od zasilania – jakość prądu, która zasila wszystkie komponenty naszego systemu jest pierwszym i najważniejszym czynnikiem wpływającym na dźwięk i obraz. Wszelkie zakłócenia powodowane m.in. przez fale radiowe i zmiany amplitudy prądu nie pozwalają twojemu sprzętowi audio/video rozwinąć wszystkich swoich możliwości. 

QX to urządzenie, które umieszczasz między gniazdkiem ściennym a listwą zasilającą (np. QBASE4 lub QBASE8), do której podłączyłeś swój sprzęt lub bezpośrednio między listwą a urządzeniem. W pierwszym przypadku chronisz prąd w całym systemie, w drugim przypadku prąd płynący bezpośrednio do konkretnego urządzenia (a najlepiej jest zrobić i jedno i drugie!). 

Nordost QX4 kondycjoner

Nordost QX4 kondycjoner

Zasadą działania QX jest tworzenia pola ochronnego dla prądu przesyłanego z gniazdka do urządzeń - urządzenie wyposażono w generatory pola (w modelu QX2 dwa generatory, w QX4 aż cztery), które chronią prąd zasilający Twój system audio/video przed błędami czasowymi w przesyle prądu i  negatywnym wpływem fal radiowych. 

Umieść model QX w sercu Twojego systemu audio a usłyszysz zdecydowaną różnicę: brak szumu, większą dynamikę, płynny dźwięk, większą przestrzeń.

Sprawdź to osobiście w jednym z naszych salonów Top Hi-Fi!

Specyfikacja Nordost QX4

Opinie o Nordost QX4

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: