NORDOST QKORE 1

Kondycjoner uziemienia Nordost QKORE 1 pozwala na redukcję wpływu zakłóceń elektromagnetycznych na pracę systemu audio. Przystosowany jest do użycia z listwami zasilającymi QBASE.

Nordost QKORE

Najważniejsze cechy:

  • Złocone gniazdo wejściowe WBT
  • Współpracuje z listwami zasilającymi QBASE 4/8
  • Eliminuje zakłócenia przenoszone przez przewody uziemienia
  • W zestawie dołączono przewód połączeniowy z wtykami bananowymi

Żeby system audio wysokiej klasy mógł pokazać 100% swoich możliwości należy zapewnić mu maksymalnie czyste zasilanie. Wiele zakłóceń wysokiej częstotliwości obecnych w powietrzu indukuje się w przewodach zasilających. Po podłączeniu do uziemienia obwodu zasilającego kondycjoner QKORE pochłania te zakłócenia. Dzieje się tak dzięki jego unikalnej konstrukcji wewnętrznej, której sercem są Low Voltage Attractor Plates, wykonane ze specjalnego stopu metalowe płyty. Całość zamknięto w wytłumionej obudowie, która izoluje zawartość od świata zewnętrznego. Pozwala to zupełnie opanować szkodliwe sygnały.

Nordost QKORE 1

System uziemienia QKORE jest najskuteczniejszym rozwiązaniem tego typu na rynku. Po włączeniu do systemu Hi-Fi, efekt jest natychmiastowy i dramatyczny – obniżony zostaje poziom szumów, oraz zwiększa się precyzja i czystość dźwięku. Skutkuje to lepszą muzykalnością i dokładnością brzmienia.

Każdy element systemu QKORE został zaprojektowany i wykonany w USA, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania.  

W zestawie QKORE 1 znajduje się jeden przewód połączeniowy o długości 2m zakończony wtykami bananowymi. Wykonano go ze srebrzonej miedzi solid core o grubości 16AWG, oraz zastosowano autorską technologię Micro Mono-Filament. Zapewni on solidne połączenie pomiędzy kondycjonerem QKORE 1, a listwą QBASE.

 

Specyfikacja Nordost QKORE 1

Opinie o Nordost QKORE 1

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: