Akcesoria Hi-Fi Sort Kone TC Nordost

Wszelkiego rodzaju wibracje wpływają drastycznie na działanie poszczególnych komponentów audio i całych systemów i nie jest to tajemnica. Branża audio od dawna próbuje niwelować ten negatywny wpływ drgań na jakość dźwięku a najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest izolowanie urządzeń od zewnętrznych sił wprawiających sprzęt w drgania. Problem w tym, że wibracje nie biorą sie tylko z zewnątrz, a w dużej mierze powodowane są przez same urządzenia - ich systemy zasilające, tranzystory i obwody elektryczne. Ilozując urządzenia sprawiamy, że wszelkie drgania powstałe wewnątrz komponentów nie mają możliwości ujścia i powodują jeszcze większe problemy.

Dlatego właśnie firma Nordost, uznany producent wysokiej jakości okablowania do urządzeń AV opracowała produkt, który działa w inny sposób. Sort Kone to precyzyjnie zaprojektowany, mechanicznie dostrojony produkt kontrolujący rezonanse i umożliwiający ich "ucieczkę" z systemu audio na zewnątrz.
Nordost sort kone rzut  

Sort Kone to podstawki, na których stawiamy sprzęt (np. odtwarzacz lub wzmacniacz) i otrzymujemy kompletne rozwiązanie niwelujące negatywne działanie wibracji. Potrzebujemy przynajmniej trzech sztuk, aby zapewnić stabilną podstawę dla urządzenia, ale im więcej Sort Kone użyjemy tym lepszy wpływ na dźwięk uzyskamy.

Sort Kone to produkt występujący w czterech wersjach cenowych zależnych od materiałów użytych do jego budowy :

AC - aluminiowa konstrukcja z ceramiczną kulą

AS - aluminiowa konstrukcja ze stalową kulą

BC - konstrukcja z brązu z ceramiczną kulą

TC - tytanowa konstrukcja z ceramiczną kulą

Specyfikacja Nordost Sort Kone TC

Opinie o Nordost Sort Kone TC

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: