Akcesoria AV QK2 Nordost

Wyobraź sobie wszystkie fale radiowe, akustyczne i elektryczne, na których działanie narażony jest Twój system audio i video. Pomyśl jak te wszystkie "zanieczyszczenia" mogą wpływać na brzmienie muzyki i obraz na Twoim telewizorze. Jakość prądu, który zasila Twój system audio/video jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na dźwięk!

QVIBE Qv2 to najnowszy produkt firmy Nordost, znanego amerykańskiego producenta najwyższej jakości okablowania dla urządzeń AV. Niewielkich rozmiarów urządzenie wpinamy do wolnego gniazdka w listwie zasilającej (np. QBASE 8), do której podłączony jest Twój sprzęt (lub do gniazdka ściennego tego samego obwodu) i od tego momentu QV2 zajmie się tym, aby prąd dostarczany do urządzeń pozwalał im wyzwolić wszystkie ukryte do tej pory możliwości dźwięku i obrazu. QV2 dokonuje tego poprzez generowanie szeregu impulsów o niezwykle precyzyjnie skalibrowanej częstotliwości.

Rezultat? Zniwelowanie wszelkich zakłóceń i wahań prądu a co za tym idzie redukcja szumów, poprawiona głębia obrazu, wspaniały realizm dźwięku. QV2 współpracuje również doskonale z bliźniaczym produktem firmy Nordost o nazwie QK1, a efekty tej współpracy przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. I zdecydowanie łatwiej uszłyszeć tu różnicę niż w przypadku testowania różnych rodzajów przewodów...

O działaniu QV2 najlepiej przekonać się osobiście, zapraszamy zatem do naszych salonów Top Hi-Fi!

Specyfikacja Nordost Qv2

Opinie o Nordost Qv2

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Audiofil

  Ocena:
  Ocena: 5
  Technologia QRT działa bardzo dobrze. Podczas słuchania powstaje wrażenie, że muzyka gra na czarnym tle. Instrumenty są prezentowane bardziej plastycznie. Dźwięki o wysokiej częstotliwości są jednocześnie bardziej wyraźne i harmonijnie osadzone w dźwięku. Ogólnie rzecz biorąc, cała przestrzeń wokół głośników wydaje się większa i wyraźniejsza.
  Najlepiej gdy mamy przynajmniej dwa Qv2 lub dwaQv2 i jeden Qk1. Qv2 - to głównie nasycenie środka i pozytywne oddziaływanie na bas, a Qk1 odpowiada za trójwymiarową przestrzeń działając najwyraźniej na górę pasma. Lepsze efekty w ogólności daje Qv2, ale dwa Qv2 i jeden Qk1 to taki best buy moim zdaniem, faktycznie pozytywne efekty się kumulują.
  Zalety:
  - bardzo pozytywny i wyłącznie pozytywny, wyraźny wpływ na dźwięk
  - brak efektów niepożądanych np. ograniczenia dynamiki
  Wady:
  - astronomiczna cena - to w końcu tylko ładna wtyczka, która powinna kosztować do 150-200 zł, niestety płacimy krocie za know-how....

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: