Akcesoria


Oferty promocyjne obowiązują do 24.12.2018 r. lub do wyczerpania się zapasów. Zastrzegamy możliwość wystąpienia zmian. Regulamin promocji znajduje się tutaj

Porównywarka 0
259 zł
249

Anton Bruckner (1824-1896) Symfonia nr 8 w C minor WAB 108 w swej “trzeciej wersji” w edycji Roberta Haasa z 1939 roku. Nagranie na żywo Orkiestry Drezdeńskiej, pod batutą Christiana Thielmanna w drezdeńskiej Operze Sempera. To nagranie nigdy wcześniej nie zostało wydane na płycie winylowej! Kolejny analogowa „perełka” z serii LP Thorens’a na 180 gramowym winylu premium.

Lehmannaudio Black Cube

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
2 095

Lehmannaudio Black Cube to zaawansowany przedwzmacniacz gramofonowy, który może współpracować z wkładkami MM i MC. Urządzenie wyposażone jest w specjalne wejście dla wkładek o niestandardowej impedancji. Funkcjonalność modelu zwiększają jego niewielkie rozmiary. 

Lehmannaudio Black Cube SE II

Lehmannaudio
Przedwzmacniacze gramofonowe
3 695

Lehmannaudio Black Cube SE II jest audiofilskim przedwzmacniaczem gramofonowym obsługującym wkładki MM i MC. Model ten wykorzystuje najwyższej klasy podzespoły i potężny zasilacz zewnętrzny PWX. Przedwzmacniacz obsługuje wkładki MM i MC. 

DragonFly Black
Promocja Supercena
(2)

Audioquest DragonFly Black

Audioquest
Akcesoria dla PC / mobile
444 zł
233

DragonFly Black to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

DragonFly Red
Supercena Bestseller
(2)

Audioquest DragonFly Red

Audioquest
Akcesoria Hi-Fi
888 zł
499

DragonFly Red to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

HDMI Mocha 1m
Supercena

Audioquest HDMI Mocha 1m

Audioquest
Przewody HDMI
1 950 zł
799

Kabel HDMI Mocha firmy AudioQuest

Prosimy o kontakt
MA2040 TURN TV Uchwyt ścienny
Supercena
280

Vogel’s MA 2040 to wysokiej klasy uchylno-obrotowy uchwyt ścienny. Za jego pomocą można zawiesić telewizor o przekątnej ekranu z zakresu 19-37 cali. Zaletami uchwytu są m.in. bardzo wysoka jakość wykonania i zgodność ze standardem VESA. 

Prosimy o kontakt
MA3000 FLAT TV Uchwyt ścienny
Supercena
120

Vogel’s MA 3000 to najnowszy płaski uchwyt telewizyjny, który idealnie sprawdza się w przypadku montażu telewizorów z najchętniej wybieranymi przekątnymi ekranu (32-55 cali). Uchwyt zgodny jest ze standardem VESA i łączy wysoką jakość wykonania z bardzo atrakcyjną ceną. 

Thorens MM-008 ADC

Thorens
Przedwzmacniacze
1 299 zł
999

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. Dodatkowo wyposażony jest w w technologię ADC pozwalającą na konwersje sygnałów analogowych na cyfrowe

Yamaha MusicCast WXAD-10
Promocja Supercena
(5)

Yamaha MusicCast WXAD-10

Yamaha
Yamaha MusicCast
799 zł
633

Yamaha MusicCast WXAD-10 to niezwykle praktyczny bezprzewodowy odtwarzacz sieciowy, który można podłączyć do dowolnego urządzenia audio.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław