pure acoustics


Historia Pure Acoustics rozpoczęła się w 1994 r. od opracowania wysokiej klasy głośników. Przez ponad 20 lat działalności firmy nazwa Pure Acoustics została rozpowszechniona na całym świecie, a produkty Pure Acoustics dostępne są w ponad 40 krajach.

Firma powstała, aby spełnić oczekiwania fanów dobrego brzmienia, którzy poszukują wysokiej jakości kolumn głośnikowych wyróżniających się wyjątkowymi rozwiązaniami i przystępnych cenowo. Po wielu latach prac badawczo-rozwojowych, wprowadzeniu unikatowej konstrukcji zwrotnicy i kilku ciekawych rozwiązań, powstał produkt, który przewyższył oczekiwania projektantów.

Założyciele Pure Acoustics swoją działalność rozpoczęli we wczesnych latach 90., skupiając się na sprzedaży kolumn głośnikowych i systemów kina domowego. Po dziesięciu latach sukcesów odnoszonych na kilku rynkach, firma rozszerzyła swoją działalność na rynek globalny, rozpoczynając dystrybucję na wszystkich kontynentach.

Dzięki wykonywaniu podzespołów we własnym zakresie – od cewek do zwrotnic – Pure Acoustics potrafi dostarczyć wysokiej jakości, a przy tym niedrogie głośniki. Wszystkie modele produkowane są i składane przy spełnieniu wymagań surowej kontroli jakości. Zaangażowanie całej firmy w jakość, niezawodność i atrakcyjne wzornictwo stanowi o wartości systemów kina domowego Pure Acoustics, które można znaleźć obecnie na rynku.

Porównywarka 0
Filtry
Cena

Pure Acoustics NOVA

Pure Acoustics
Zestawy głośników
1 349

Pure Acoustics Nova to 5-kanałowy zestaw nagłośnieniowy, składający się z dwóch frontowych wolnostojących kolumn głośnikowych, dwóch efektowych podstawkowych i głośnika centralnego. Możliwości soniczne systemu podkreśla atrakcyjne wzornictwo. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław