psb speakers


PSB jest znanym i niezwykle cenionym kanadyjskim producentem kolumn głośnikowych. Firmę założył w 1972 r. Paul Barton, który zamiłowanie do muzyki ujawnił już jako dziecko, rozpoczynając naukę gry na skrzypcach. W tym czasie przekonał się, że ówczesne kolumny głośnikowe nie były w stanie odtworzyć piękna brzmienia tego instrumentu i wraz ze swoim ojcem postanowił samemu stworzyć głośniki. Aby zrealizować swój cel i uzyskać naturalne odwzorowanie dźwięku, Paul Barton spędził mnóstwo godzin w Kanadyjskim Narodowym Centrum Badawczym, w którym w komorze bezechowej badał projektowane przez siebie konstrukcje. Prace badawcze pozwoliły założycielowi PSB zebrać mnóstwo danych o pracy przetworników i kolumn głośnikowych jako całości, a także o tym, jak ludzie słuchają muzyki. Konsekwencją zdobytej wiedzy są niezwykle zaawansowane serie kolumn głośnikowych, które użytkownicy cenią przede wszystkim za ich muzykalność i liniową charakterystykę częstotliwościową. Obecnie firma oprócz swojego flagowego produktu, jakim są kolumny głośnikowe, oferuje również ścienne i sufitowe głośniki instalacyjne, subwoofery oraz słuchawki.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

PSB Speakers Alpha B1

PSB Speakers
Głośniki podstawkowe
499
Model B1 to bardzo dobre rozwiązanie dla osób szukających kompaktowych, wydajnych głośników. Kolumna wykorzystuje 130-mm głośnik niskotonowy oraz 19-mm tweeter chłodzony ferrofluidem.
Prosimy o kontakt
Alpha C1
Wyprzedaż

PSB Speakers Alpha C1

PSB Speakers
Głośniki centralne i efektowe
849 zł
349
Głośnik centralny Alpha C1 wykorzystuje parę głośników średniotonowych (133 mm) i aluminiową kopułkę wysokotonową (19 mm). Całość umieszczona jest w obudowie z wylotem bass reflex na tylnej ściance.
Prosimy o kontakt

PSB Speakers Alpha PS1

PSB Speakers
Głośniki podstawkowe
599

PSB Alpha PS1 to 2-drożny głośnik aktywny wyposażony w 20-mm aluminiową kopułkę wysokotonową i 70-mm głośnik niskotonowy z metalizowaną membraną polipropylenową. Alpha PS1 wykorzystuje wzmacniacz 2 x 20 W oraz obudowę z tworzywa ABS.

Prosimy o kontakt

PSB Speakers Alpha T1

PSB Speakers
Głośniki wolnostojące
999
Wolnostojąca kolumna kolumna głośnikowa wyposażona w dwa przetworniki niskotonowe oraz chłodzony ferrofluidem głośnik wysokotonowym (0,75”) w układzie D’Appolito.
Prosimy o kontakt

PSB Speakers Image B4

PSB Speakers
Głośniki podstawkowe
599
Image B4 jest 2-drożną kolumną głośnikową. Ten podstawkowy model doskonale sprawdza się również jako głośnik efektowy w systemach kina domowego. Image B4 wykorzystuje 25-mm tytanową kopułkę wysokotonową oraz 102-mm przetwornik niskotonowy. Kolumna wyposażona jest w obudowę typu bass reflex.
Prosimy o kontakt

PSB Speakers Imagine X1T

PSB Speakers
Głośniki wolnostojące
2 099
2,5-drożna wolnostojąca kolumna głośnikowa wyposażna w dwa 133-mm przetworniki niskotonowe oraz 25-mm kopułkę wysokotonową. Całość zapewnia czysty dźwięk, wyróżniający się tonalną, przestrzenną i dynamiczną precyzją

PSB Speakers Imagine X2T

PSB Speakers
Głośniki wolnostojące
2 999
3-drożna wolnostojąca kolumna głośnikowa wyposażona w dwa przetworniki niskotonowe, średniotonowy oraz tweeter. Jednostki niskotonowe i średniotonowa umieszczone są w indywidualnych komorach

PSB Speakers Imagine XA

PSB Speakers
Głośniki wolnostojące
999

PSB Imagine XA to kolumna głośnikowa przeznaczona do obsługi kanałów wysokości w systemach Dolby Atmos od 5.1.2 do 7.1.4 i wyższych. Model ten pozwala uzyskać niezwykle realistyczne brzmienie przestrzenne, a przy tym jest niezwykle łatwy w instalacji. 

PSB Speakers Imagine XB

PSB Speakers
Głośniki podstawkowe
1 099
2-drożna podstawkowa kolumna głośnikowa z obudową bass reflex, wyposażona w 133-mm przetwornik niskotonowy i 25-mm kopułkę wysokotonową. Kolumna doskonale sprawdza się w małych i średniej wielkości pokojach oraz w połączeniu z aktywnym subwooferem

PSB Speakers Imagine XC

PSB Speakers
Głośniki centralne i efektowe
1 849
2-drożny głośnik centralny z dwoma 133-mm przetwornikami niskotonowymi ułożonymi horyzontalnie i 25-mm kopułką wysokotonową pomiędzy nimi. Imagine XC dopełnia brzmienie systemu wielokanałowego i dzięki smukłej obudowie dopasowuje się do nowoczesnych telewizorów.

PSB Speakers M4U 2

PSB Speakers
Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
1 599 zł
999
40 lat wielokrotnie nagradzanego projektu akustycznego. Zaprojektowane dla ludzi pozostających w ruchu. Cała muzyka. Bez hałasu. Cała muzyka. Non stop. Ergonomiczne brzmienie.
Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław