pioneer


Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Pioneer A-30

Pioneer
Wzmacniacze zintegrowane
1 199

Zintegrowany wzmacniacz Pioneer A-30 wykorzystuje dyskretny wzmacniacz mocy, oraz rozbudowaną sekcję przedwzmacniacza, żeby dostarczyć naturalny i dynamiczny dźwięk.

Pioneer A-50DA

Pioneer
Wzmacniacze zintegrowane
3 599

A-50DA jest wysokiej klasy wzmacniaczem zintegrowanym o mocy 90 W x 2. Projektanci wzbogacili urządzenie o przetwornik c/a, przedwzmacniacz gramofonowy i asynchroniczny port USB. Niezależnie od podłączonego źródła, analogowego lub cyfrowego, A-50DA gwarantuje wysoką jakość dźwięku.

Pioneer BDP-LX58

Pioneer
Odtwarzacze Blu-ray / DVD
3 499

BDP-LX58 to wszechstronny odtwarzacz Blu-ray 3D, który oprócz kompatybilności z płytami SACD/DVD-Audio wyróżnia się także obsługą funkcji sieciowych. Urządzenie pozwala także odtwarzać pliki audio high-res i po połączeniu z domową siecią zapewnia dostęp do z YouTube i zdjęć w programie Picasa.

Pioneer N-30AE

Pioneer
Odtwarzacze sieciowe
1 899

N-30AE jest odtwarzaczem sieciowym, którego funkcjonalność zwiększa obsługa Wi-Fi, AirPlay oraz kompatybilność z plikami high-res. Korzystanie z urządzenia ułatwia czytelny wyświetlacz (3,5 cala), a wszechstronność modelu zwiększa dostęp do radia internetowego (TuneIn).

N-70A
Wyprzedaż

Pioneer N-70A

Pioneer
Odtwarzacze sieciowe
5 499 zł
4 111

N-70A jest odtwarzaczem sieciowym z wbudowanym przetwornikiem c/a USB i wzmacniaczem słuchawkowym. Urządzenie obsługuje radio internetowe, serwisy muzyczne i kompatybilne jest z formatami wysokiej rozdzielczości, m.in. DSD i PCM. Obsługę ułatwia czytelny wyświetlacz.

Pioneer NC-50DAB

Pioneer
Amplitunery stereo
3 298

NC-50DAB to wszechstronna konstrukcja, która łączy w sobie odtwarzacz sieciowy, wzmacniacz, odtwarzacz CD i tuner DAB. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay i Wi-Fi i wyposażone jest w zaawansowany przetwornik c/a. Obsługę ułatwia sterowanie za pomocą aplikacji.

Pioneer PD-50

Pioneer
Odtwarzacze CD
2 299

PD-50 jest zaawansowanym odtwarzaczem SACD, który dzięki zaawansowanemu przetwornikowi c/a kompatybilny jest także z plikami cyfrowymi DSD. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje konstrukcja Direct, a funkcjonalność zwiększa port USB umieszczony na aluminiowym panelu przednim.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław