pass laboratories


Historia Pass Laboratories, Inc., ikony w świecie bezkompromisowych urządzeń audio klasy high-end, sięga 1991 r. Firmę założył Nelson Pass i wkrótce po rozpoczęciu działalności biznesowej rozpoczął prace nad wzmacniaczem typu single-ended, pracującym w klasie A . Pierwszą konstrukcją, która trafiła do sprzedaży, była entuzjastycznie przyjęta jednokanałowa końcówka mocy. W historii Pass Labs bardzo ważnym okazał się rok 1994. Najpierw wprowadzono udoskonaloną wersję modelu Aleph, także w tym roku do Nelsona Passa dołączył Wayne Colburn, który rozpoczął prace nad udoskonaleniem przedwzmacniacza i nad nowym przedwzmacniaczem gramofonowym. Ukoronowaniem tych rewolucyjnych zmian było uzyskanie dwóch patentów, z których jeden stał się układem nazwanym SuperSymmetric i stosowany jest do dziś. W 1995 r. do Pass Labs dołączył Joseph Sammut, który zdobywał swoje doświadczenie w firmie Krell, a rok później zespół konstruktorów wzbogacił się o Desmonda Harringtona. Rozwój Pass Labs skłonił Nelsona Passa do wybudowania większego budynku firmy w nowej lokalizacji. Cały proces zakończył się w 1997 r. i Pass Labs przeniósł się do Foresthill. Desmond Harrington w 2007 r przejął obowiązki prezesa Pass Labs, Nelson i wraz z Wayne'm kontynuują pracę projektowe, a Joe Sammut zajął się sprzedażą i marketingiem. Wszystkie wymienione osoby aż do dzisiaj pracują razem w jednym wspólnym biurze.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Pass Laboratories INT-250

Pass Laboratories
Wzmacniacze zintegrowane
Cena na telefon

Pass Labs INT-250 to w audiofilski wzmacniacz zintegrowany o mocy 250 W/kanał (8 Ω). Urządzenie wyposażone jest w dwa wejścia XLR oraz cztery liniowe RCA oraz wyjście przedwzmacniacza. Wzmacniacz wyróżnia się czystym brzmieniem i ograniczonymi do minimum zniekształceniami.  

Tylko w salonach

Pass Laboratories INT-60

Pass Laboratories
Wzmacniacze zintegrowane
Cena na telefon

Pass Labs INT-60 to w audiofilski wzmacniacz zintegrowany o mocy 60 W/kanał (8 Ω). Urządzenie wyposażone jest w dwa wejścia XLR oraz cztery liniowe RCA oraz wyjście przedwzmacniacza. Wzmacniacz wyróżnia się czystym brzmieniem i ograniczonymi do minimum zniekształceniami.  

Tylko w salonach

Pass Laboratories X150.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Pass Lab X150.8 to stereofoniczny wzmacniacz mocy, który dostarcza moc 150 W/kanał przy obciążeniu 8 Ω i 300 W/kanał przy 4 Ω. Podobnie jak pozostałe modele z serii Point.8, urządzenie gwarantuje wysoką jakość dźwięku i wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem. Całość dopełnia perfekcja wykonania konstrukcji. 

Prosimy o kontakt

Pass Laboratories X250.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Wzmacniacz stereofoniczny Pass Labs X250.8 to zaawansowana konstrukcja klasy high-end, która dostarcza moc 250 W/kanał (8 Ω) i która zapewnia najwyższej jakości dźwięk. Luksusowy charakter urządzenia podkreślają eleganckie, nowoczesne wzornictwo, najlepsze materiały i podzespoły oraz perfekcyjna jakość wykonania wzmacniacza.

Tylko w salonach

Pass Laboratories X260.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Model X260.8 to monofoniczna końcówka mocy, która pracuje w klasie AB. Urządzenie dostarcza moc 260 W przy obciążeniu 8 Ω i dwukrotnie większą przy 4 Ω. Ten niezwykle zaawansowany monoblok reprezentuje doświadczenie i wiedzę projektantów firmy Pass Labs w tworzeniu wybitnych konstrukcji gwarantujących doskonały dźwięk. 

Prosimy o kontakt

Pass Laboratories X350.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Pass Labs X350.8 to stereofoniczny wzmacniacz mocy, który pracuje w klasie AB. Urządzenie dostarcza moc 350 W/kanał przy 8 Ω, a przy tym może pochwalić się bardzo szerokim pasmem przenoszenia. X350.8 dostarcza najwyższej jakości dźwięk i przekonuje niskimi zniekształceniami oraz bardzo dobrą kontrolą głośników.

.

Tylko w salonach

Pass Laboratories XA 100.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon
Pod nazwą XA 100.8 kryje się monoblok dostarczający moc 100 W. Urządzenie pracuje w klasie A i podobnie jak inne wzmacniacze Pass Labs z serii Point 8 wykorzystuje większe niż zazwyczaj tranzystory MOSFET. Ponadto XA 100.8 wyróżnia się bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz znakomitą kontrolą kolumn głośnikowych, przy dowolnej głośności.
Tylko w salonach

Pass Laboratories XA 30.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon
Pass Labs XA 30.8 jest stereofonicznym wzmacniaczem o mocy 30 W, pracującym w klasie A. Urządzenie wyposażone jest w tranzystory MOSFET i wyróżnia się bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz znakomitą kontrolą kolumn głośnikowych, przy dowolnej głośności.
Tylko w salonach

Pass Laboratories XA 60.8

Pass Laboratories
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon
Pass Labs XA 60.8 jest monoblokiem pracującym w klasie A i dostarczającym moc 60 W. Projektanci wyposażyli ten model w większe niż zazwyczaj tranzystory MOSFET. Urządzenie wyróżnia się bardzo niskim poziomem zniekształceń oraz znakomitą kontrolą kolumn głośnikowych, przy dowolnej głośności.
Tylko w salonach

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław