moon


Wszystko zaczęło się od niedrogich, ale wysokiej jakości produktów audio. Kanadyjska firma Simaudio rozpoczęła swoją działalność w 1980 r. i już od samego początku przekonywała dokładnością wykonania i wysoką jakością dźwięku swoich urządzeń. Konstrukcje Simaudio, oferowane pod marką MOON, wyróżniają się dobrą relacją jakości do ceny i cechują się łatwością obsługi, luksusowym wyglądem, wykorzystaniem wysokiej klasy komponentów oraz wyjątkowymi możliwościami akustycznymi. Zaawansowanie techniczne urządzeń z logo MOON jest m.in. efektem współpracy firmy z kanadyjskim Państwowym Komitetem Badań Naukowych. Niezwykle istotnym atutem produktów Simaudio jest trwałość urządzeń – każda konstrukcja ma działać bezawaryjnie przynajmniej przez 25 lat. Gama produktów firmy obejmuje zarówno tradycyjne konstrukcje stereofoniczne, jak i niezwykle zaawansowane systemy kina domowego. Niezależnie od wybranego urządzenia pewne jest, że uzyskane efekty dźwiękowe na długo pozostaną w pamięci słuchacza.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Moon 180 MiND

Moon
Odtwarzacze sieciowe
5 499
Odtwarzacz strumieniowy pozwalający przesyłać muzykę (bezprzewodowo - Wi-Fi i standardowo - Ethernet) do systemu audio. 180 MiND obsługuje pliki wysokiej rozdzielczości, a także m.in. MP3, WAV, FLAC, ALAC.
Prosimy o kontakt

Moon 230HAD

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
6 999 zł
6 290

MOON 230HAD w stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. 230HAD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które budują swój system audio w oparciu o komputer. Urządzenie  obsługuje pliki hi-res, m.in. DSD256 i PCM aż do 384 kHz/32 bity. 

Moon 300D v2

Moon
Przetworniki C/A
8 599
MOON 300D to drugi obok modelu 100D przetwornik C/A w ofercie Simaudio. Urządzenie wyposażone jest w niezwykle wszechstronny interfejs, który umożliwia współpracę z komputerem za pomocą wejścia USB typu B, a także z innymi źródłami cyfrowego dźwięku, np. serwer muzyczny, transport cyfrowy, itd. Służą do tego gniazda S/PDIF oraz optyczne Toslink.
Prosimy o kontakt

Moon 310LP

Moon
Przedwzmacniacze gramofonowe
8 099

MOON 310LP to przedwzmacniacz gramofonowy, który wyróżnia się niskim poziomem szumu i wysoką dynamiką. Urządzenie obsługuje wkładki MM oraz MC i zapewnia brzmienie charakterystyczne dla konstrukcji MOON – czysty i mocny bas, otwarty zakres średniotonowy oraz delikatne wysokie tony

Prosimy o kontakt

Moon 320S

Moon
Akcesoria gramofonowe
5 999

MOON 320S to zewnętrzny zasilacz dla przedwzmacniacza gramofonowego 310LP. Urządzenie wyposażone jest w filtr typu „pi”, transformator toroidalny oraz system podwójnej regulacji napięcia i jeszcze bardziej zwiększa wartość stosunku sygnał/szum przedwzmacniacza 310LP.

Prosimy o kontakt
340i DPXv2
Wyprzedaż

Moon 340i DPXv2

Moon
Wzmacniacze zintegrowane
16 999
Model 340i na nowo definiuje możliwości cechujące wzmacniacz zintegrowany. Wypełniony licznymi praktycznymi funkcjami i bezkonkurencyjną jakością dźwięku, 340i wyróżnia się bezprecedensową elastycznością.
Prosimy o kontakt

Moon 430HAD

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
18 999 zł
18 699

Moon Neo 430 HAD to znakomity wzmacniacz słuchawkowy ze stajni kanadyjskiego producenta, który napędzi słuchawki o impedancji nawet do 600Ω.

Moon 740P

Moon
Przedwzmacniacze
39 590

MOON 740P jest w pełni symetrycznym przedwzmacniaczem dual-mono, który dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym zapewnia niespotykany dotychczas poziom wydajności i jakości dźwięku. Luksusowy charakter urządzenia podkreśla elegancka obudowa, a o zaawansowaniu konstrukcji świadczy m.in. bardzo precyzyjna kontrola głośności M-eVOL2.

Prosimy o kontakt

Moon 750D

Moon
Przetworniki C/A
Cena na telefon

MOON 750D jest referencyjnym przetwornikiem C/A i transportem CD zaprojektowanym w postaci symetrycznej konstrukcji dual-mono. Zastrzeżone zawieszenie M-Quattro, niezależne zasilanie sekcji cyfrowej i analogowej oraz najnowocześniejsze podzespoły gwarantują najwyższej jakości brzmienie. 

Prosimy o kontakt

Moon Ace

Moon
Stereo
13 999 zł
12 499
MOON Nēo ACE to odtwarzacz muzyczny typu all-in-one. Wystarczy podłączyć głośniki i połączyć się z Internetem, aby zyskać dostęp do tysięcy utworów. ACE jest łatwy w obsłudze i odtwarza najnowsze formaty, m.in. DSD256 i PCM 384 kHz/32 bity. Atutem modelu jest także wbudowany moduł MiND.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław