linn


Firma Linn ma jasno sprecyzowany cel – przybliżenie użytkownika do ulubionej muzyki tak, aby mogło się poczuć każdą nutę oraz doświadczyć muzykę z niespotykaną dotąd czystością i mocą. Podobnie prosta pozostaje filozofia firmy. Projektanci wychodzą z założenia, że nie będą oferować niczego aż do czasu, gdy uda im się uzyskać efekt lepszy niż osiągalny gdziekolwiek indziej. „Wystarczająco dobry” to dla firmy Linn definitywnie zbyt mało.

Do zrozumienia procesu nagrywania założono nawet wytwórnię płytową o tej samej nazwie – ci sami ludzie, którzy nagrywają muzykę, pomagają także projektować systemy muzyczne. Bezkompromisowe rozwiązania wspomagają dążenia marki Linn do muzycznej perfekcji, którą usłyszeć można, gdy tylko zaczyna wybrzmiewać dźwięk.

Muzyka w każdym zakątku domu

Konstrukcje Linn otwierają możliwość rozkoszowania się muzyką w każdym zakątku domu, pozwalając każdemu z użytkowników kontrolować ją z poziomu komputera, tabletu lub smartfona. Za najlepszy możliwy dźwięk i doskonałe zharmonizowanie systemu audio z wnętrzem domu odpowiada autorska technologia Space Optimization, dzięki której legendarna jakość brzmienia jest w stanie wypełnić domowe pomieszczenia. Filmy, programy telewizyjne i gry wideo zabrzmią tak realistycznie i tak emocjonująco jak nigdy dotąd.

Blisko 50 lat innowacji

Linn od blisko 50 lat zajmuje się projektowaniem i tworzeniem systemów, zapewniających wspaniałą szczegółowość. Produkty firmy zyskały uznanie melomanów i recenzentów na całym świecie, co potwierdzają liczne nagrody – trudno się dziwić, zwłaszcza, że inżynierowie nieustannie starają się rozwijać technologię, dążąc do perfekcyjnego dźwięku.

Wraz z wprowadzeniem pierwszego modelu, kultowego gramofonu Sondek LP12, Linn znajduje się wśród czołowych producentów w branży audio. Ponadto do założeń firmy należy przeciwstawianie się celowemu postarzaniu produktów. Oznacza to, że projektowane urządzenia mają modułową konstrukcję, a oprogramowanie można aktualizować. Dzięki temu najlepszy dźwięk będzie towarzyszył nam nie tylko dzisiaj, ale także w przyszłości, przez cały okres użytkowania produktu.

Rewolucyjne podejście marki Linn w kwestii urządzeń audio oraz nieustannego dążenia do uzyskania najwyższej jakości dźwięku urzeczywistnia zakończenie produkcji odtwarzaczy CD. Konstruktorzy błyskawicznie doszli do wniosku, że cyfrowa muzyka idzie w parze z wyższej jakości dźwiękiem dla użytkowników. Cyfrowe formaty zapewnią dźwięk, jaki został zarejestrowany w studiu, bez strat, kompresji tudzież zniekształceń. Tym samym odtwarzacz strumieniowy potrafi zabrzmieć dużo lepiej niż czołowe odtwarzacze CD, a przyszłość branży audio stanowi cyfrowe strumieniowanie dźwięku.

Piękne wnętrze

Konstrukcje firmy Linn wyróżniają się nie tylko wspaniałym dźwiękiem, ale także elegancką stylistyką i pięknym wnętrzem. Te charakteryzują się tym, że budowane są z niezwykłą precyzją, aby mogły służyć na lata. Każdy pojedynczy egzemplarz jest tworzony ręcznie w fabryce w Glasgow i nosi nazwisko osoby, która była odpowiedzialna za jego wykonanie. Wszystkie modele, przed opuszczeniem fabryki, poddawane są rygorystycznym testom, mającym na celu dostarczenie znakomitej jakości dźwięku przez wiele lat. Tym samym system Linn to inwestycja mogąca wzbogacić całe życie nabywcy.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Linn Akurate DSM

Linn
Odtwarzacze sieciowe
39 999

Linn Akurate DSM to zaawansowana konstrukcja, która stanowi połączenie odtwarzacza strumieniowego oraz przedwzmacniacza stereofonicznego.

Prosimy o kontakt

Linn Karousel

Linn
Akcesoria gramofonowe
3 999
Karousel, nowe precyzyjnie zaprojektowane łożysko jednopunktowe Linna, oferuje płynniejszy obrót i większą stabilność dla jeszcze lepszego dźwięku z Twojego Sondek LP12.
13 499

Linn Majik DSM to wysokiej klasy system typu all-in-one, łączący w jednej konstrukcji odtwarzacz sieciowy, przedwzmacniacz oraz końcówkę mocy.

13 499

Linn Majik DSM to wysokiej klasy system typu all-in-one, łączący w jednej konstrukcji odtwarzacz sieciowy, przedwzmacniacz oraz końcówkę mocy.

Prosimy o kontakt
(1)

Linn Majik LP12

Linn
Gramofony
15 699

Majik LP12 jest idealną pierwszą opcją, aby wkroczyć do świata wspaniałego analogowego brzmienia.

(1)

Linn Selekt DSM

Linn
Odtwarzacze sieciowe
21 199

Wysokiej klasy źródło strumieniowe Selekt DSM pozwala udoskonalić dźwięk płynący z dowolnego sytemu audio. Model ten jest dostępny w dwóch konfiguracjach: stereo oraz wielokanałowej.

Linn Selekt DSM All-in-One

Linn
Odtwarzacze sieciowe
27 999

Oparcie swojego systemu hi-fi na Selekt DSM idzie w parze ze znaczącą poprawa jakości dźwięku. Wbudowany wzmacniacz mocy pozwala użytkownikowi cieszyć się wydajnością i łatwością w konfigurowaniu całego systemu audio – wystarczy jedynie dodać głośniki.

Linn Selekt DSM All-in-One z Katalyst

Linn
Odtwarzacze sieciowe
35 999

Oparcie swojego systemu hi-fi na Selekt DSM idzie w parze ze znaczącą poprawa jakości dźwięku. Wbudowany wzmacniacz mocy pozwala użytkownikowi cieszyć się wydajnością i łatwością w konfigurowaniu całego systemu audio – wystarczy jedynie dodać głośniki.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław