krell


Krell Industries już od ponad 30 lat projektuje i produkuje wysoko zaawansowane urządzenia audio i video dla prawdziwych entuzjastów muzyki oraz fanów kina domowego. Firma powstała w 1980 r. i każdy rok jej działalności przynosił udoskonalenia w projekcie produktów i ich innowacyjności. Wszystkie urządenia Krella są unikatowym połączeniem nauki i sztuki. Przez dekady Krell stał się najbardziej znanym na świecie i szanowanym producentem urządzeń high-end. Od czasu wprowadzenia pierwszego produktu firmy – wzmacniacza KSA-100 – marka Krell nieustannie dążyła do perfekcji w reprodukcji dźwięku. Od zawsze urządzenia tej amerykańskiej marki mają ekskluzywny charakter i niemal zawsze cechują się dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółach. Celem, do którego dążą projektanci Krella, jest przekazanie pasji muzycznej do prywatnych domów. Bez względu na to, czy wybierzemy źródła dźwięku, czy kolumny głośnikowe, decydując się na urządzenia z logo Krella zawsze otrzymamy innowacyjną inżynierię, najwyższą jakość wykończenia i bezbłędną dokładność reprodukcji dźwięku.

Porównywarka 0
Filtry
Cena

Krell Digital Vanguard

Krell
Wzmacniacze zintegrowane
26 999

Uniwersalny wzmacniacz zintegrowany Digital Vanguard Integrated pozwala cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Dopracowany tor analogowy gwarantuje uzyskanie niezrównanego brzmienia. Dzięki niespotykanym wejściom HDMI, ten wzmacniacz posiada możliwości niedostępne dla większości konkurencji.

Krell Foundation

Krell
Procesory AV
30 999

Procesor AV Krell Foundation bez problemu dekoduje najnowsze bezstratne formaty audio oraz przekazuje sygnały wideo bez jakiejkolwiek obróbki, zapewniając w ten sposób dokładność bit w bit aż do 1080p/60. Niezwykle istotnym udogodnieniem, wprowadzonym w Foundation, jest przełącznik Intelligent HDMI. To rozwiązanie, będące kombinacją obwodów i oprogramowania, optymalizuje działanie HDMI. Urządzenie zapamiętuje różne parametry, m.in. elektroniczną identyfikację monitora i rozdzielczość źródła wideo. Dzięki temu wejścia źródłowe są zawsze aktywne, a zmiany źródła, kanału, rozdzielczości wideo i formatu audio przebiegają natychmiastowo.

Prosimy o kontakt

Krell Phantom II

Krell
Przedwzmacniacze
49 999
Przedwzmacniacz charakteryzujący się podwójnym monofonicznym projektem obwodów wyposażony w połączenia wykorzystujące interkonekty CAST. Za zasilanie odpowiada transformator 140 VA.
Prosimy o kontakt

Krell S-550i

Krell
Wzmacniacze zintegrowane
17 999

Krell S-550i wzmacniacz zintegrowany o mocy 275 W na kanał (8 Ω), wyposażony w cztery wejścia analogowe (3 x RCA, 1 x XLR) oraz tryby Theater Throughput i Krell Current Mode. Funkcjonalność zwiększają wyzwalacz 12 V i port RS-232, a obsługę ułatwia wyświetlacz LCD.

Prosimy o kontakt

Krell Vanguard

Krell
Wzmacniacze zintegrowane
20 999

Krell Vanguard łączy w sobie sekcję wzmacniacz o mocy 200 W/kanał oraz przedwzmacniacza pracującego w klasie A. Urządzenie można doposażyć w opcjonalny moduł cyfrowy wyposażony w wejścia USB, HDMI, koncentryczne, optyczne i Ethernet audio oraz obsługujący łączność Bluetooth. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław