krell


Krell Industries już od ponad 30 lat projektuje i produkuje wysoko zaawansowane urządzenia audio i video dla prawdziwych entuzjastów muzyki oraz fanów kina domowego. Firma powstała w 1980 r. i każdy rok jej działalności przynosił udoskonalenia w projekcie produktów i ich innowacyjności. Wszystkie urządenia Krella są unikatowym połączeniem nauki i sztuki. Przez dekady Krell stał się najbardziej znanym na świecie i szanowanym producentem urządzeń high-end. Od czasu wprowadzenia pierwszego produktu firmy – wzmacniacza KSA-100 – marka Krell nieustannie dążyła do perfekcji w reprodukcji dźwięku. Od zawsze urządzenia tej amerykańskiej marki mają ekskluzywny charakter i niemal zawsze cechują się dopracowaniem w najdrobniejszych szczegółach. Celem, do którego dążą projektanci Krella, jest przekazanie pasji muzycznej do prywatnych domów. Bez względu na to, czy wybierzemy źródła dźwięku, czy kolumny głośnikowe, decydując się na urządzenia z logo Krella zawsze otrzymamy innowacyjną inżynierię, najwyższą jakość wykończenia i bezbłędną dokładność reprodukcji dźwięku.

Porównywarka 0
Filtry
Cena

Krell Digital Vanguard

Krell
Wzmacniacze zintegrowane
26 999

Uniwersalny wzmacniacz zintegrowany Digital Vanguard Integrated pozwala cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Dopracowany tor analogowy gwarantuje uzyskanie niezrównanego brzmienia. Dzięki niespotykanym wejściom HDMI, ten wzmacniacz posiada możliwości niedostępne dla większości konkurencji.

Prosimy o kontakt

Krell Foundation

Krell
Procesory AV
30 999

Procesor AV Krell Foundation bez problemu dekoduje najnowsze bezstratne formaty audio oraz przekazuje sygnały wideo bez jakiejkolwiek obróbki, zapewniając w ten sposób dokładność bit w bit aż do 1080p/60. Niezwykle istotnym udogodnieniem, wprowadzonym w Foundation, jest przełącznik Intelligent HDMI. To rozwiązanie, będące kombinacją obwodów i oprogramowania, optymalizuje działanie HDMI. Urządzenie zapamiętuje różne parametry, m.in. elektroniczną identyfikację monitora i rozdzielczość źródła wideo. Dzięki temu wejścia źródłowe są zawsze aktywne, a zmiany źródła, kanału, rozdzielczości wideo i formatu audio przebiegają natychmiastowo.

Prosimy o kontakt

Krell Phantom II

Krell
Przedwzmacniacze
49 999
Przedwzmacniacz charakteryzujący się podwójnym monofonicznym projektem obwodów wyposażony w połączenia wykorzystujące interkonekty CAST. Za zasilanie odpowiada transformator 140 VA.
Prosimy o kontakt

Krell S-550i

Krell
Wzmacniacze zintegrowane
17 999

Krell S-550i wzmacniacz zintegrowany o mocy 275 W na kanał (8 Ω), wyposażony w cztery wejścia analogowe (3 x RCA, 1 x XLR) oraz tryby Theater Throughput i Krell Current Mode. Funkcjonalność zwiększają wyzwalacz 12 V i port RS-232, a obsługę ułatwia wyświetlacz LCD.

Prosimy o kontakt

Krell Vanguard

Krell
Wzmacniacze zintegrowane
20 999

Krell Vanguard łączy w sobie sekcję wzmacniacz o mocy 200 W/kanał oraz przedwzmacniacza pracującego w klasie A. Urządzenie można doposażyć w opcjonalny moduł cyfrowy wyposażony w wejścia USB, HDMI, koncentryczne, optyczne i Ethernet audio oraz obsługujący łączność Bluetooth. 

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław