isoacoustics


IsoAcoustics od 2012 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją produktów izolacyjnych w branży audio. Choć IsoAcoustics działa na rynku stosunkowo krótko, to w ciągu kilku lat kanadyjska firma znacznie się rozwinęła i dotarła do odbiorców z ponad 70 krajów.

W opatentowanych projektach IsoAcoustics jest wykorzystywane długoletnie doświadczenie zebrane przez Dave’a Morrisona, prezesa firmy. Morrison przez niemal 20 lat planował i tworzył studia radiowe oraz telewizyjne, pracując m.in. przy budowie największego na świecie centrum multimedialnego w Toronto.

Kanadyjczycy oferują kompleksowe rozwiązania w zakresie hi-fi, pro audio i koncertach. Dystrybucja produktów IsoAcoustics została przygotowana dla dwóch oddzielnych grup, w których te są odrębnie rozwijane: pierwszy jest przeznaczony dla profesjonalistów z branży audio, natomiast drugi skierowano do domowego użytkownika. Opatentowane przez IsoAcoustics technologie wygrały liczne prestiżowe nagrody, zebrały pozytywne opinie ze strony krytyków i zapewniają najlepszą jakość dźwięku.

IsoAcoustics specjalizuje się w podstawkach głośnikowych, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną i wzmacniają czystość dźwięku dla dowolnych kolumn głośnikowych, w tym monitorów studyjnych, domowych systemów audio i nagłośnienia.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów
IsoAcoustics Aperta
Promocja
(5)

IsoAcoustics Aperta

IsoAcoustics
Black Friday - Akcesoria
949 zł
749

IsoAcoustics Aperta to nowa linia stylowych i eleganckich izolujących podstawek akustycznych, która została stworzona z myślą o średniej wielkości kolumnach głośnikowych i profesjonalnych monitorach studyjnych.

(3)

IsoAcoustics Aperta200

IsoAcoustics
Akcesoria Hi-Fi
1 199
IsoAcoustics Aperta 200 to rzeźbione aluminiowe izolujące podstawki akustyczne, zaprojektowane specjalnie dla high-endowych głośników podstawkowych, monitorów studyjnych i dużych głośników wolnostojących.
IsoAcoustics Gaia I
Nowość

IsoAcoustics Gaia I

IsoAcoustics
Akcesoria
2 899
IsoAcoustics GAIA I to specjalne izolatory, które korzystnie wpływają na czystość i otwartość dźwięku wolnostojących kolumn głośnikowych.
(1)

IsoAcoustics Gaia II

IsoAcoustics
Akcesoria
1 349 zł
999

IsoAcoustics GAIA II to specjalne izolatory, dzięki którym można uzyskać jeszcze bardziej przejrzysty i otwarty dźwięk z wolnostojących kolumn głośnikowych.

(2)

IsoAcoustics Gaia III

IsoAcoustics
Akcesoria
949 zł
799

IsoAcoustics Gaia III Stworzone z myślą o zapewnieniu doskonałych właściwości akustycznych, izolatory GAIA III łączą w sobie eleganckie wzornictwo oraz inżynierię akustyczną.

(1)

IsoAcoustics Orea Graphite

IsoAcoustics
Black Friday - Akcesoria
215

IsoAcoustics Orea Graphite Seria OREA zapewnia najwyższy możliwy poziom izolacji dla komponentów i gramofonów hi-fi.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław