constellation audio


Ideą przyświecającą założeniu firmy Constellation Audio była teza, że aby stworzyć coś nowego, nie można bezkrytycznie przestrzegać ustalonych zasad. Tradycyjne rozwiązania są wykorzystywane tylko wtedy gdy są najlepszym rozwiązaniem. Kiedy konieczna jest nowa technologia, aby osiągnąć założony cel, konstruktorzy Constellation Audio opracowują ją. Kiedy projektanci firmy przygotują radykalną topologię układu, która wnosi znaczący wkład w jakość dźwięku, używają jej.
Wyzwaniem dla twórców Constellation Audio był również fakt, że wielu producentów urządzeń audio klasy high-end zostaje zbudowanych wokół jednego utalentowanego inżyniera. Aby przewyższyć osiągnięcia tych marek Constellation Audio potrzebowało nie jednego talentu, lecz wielu. Dlatego też założyciele firmy wyszukali najlepszych ludzi związanych z inżynierią audio i wzornictwem przemysłowym – twórców, którzy opracowali wiele najlepszych produktów audio w historii. Każdy z nich ma swój znaczący wkład w procesie rozwoju marki Constellation Audio.
Podczas tworzenia naszego zespołu marzeń oczekiwaliśmy, że konstruktorzy przewyższą swoje dotychczasowe osiągnięcia wykorzystujące najlepsze ich zdaniem metody i technologie, niezależnie od kosztów i poziomu skomplikowania. Przyglądając się produktom Constellation Audio można dostrzec rozwiązania, które wcześniej nie zostały opracowane. Urządzenia firmy mogą pochwalić się topologią układu dużo bardziej zaawansowaną, niż dotychczas stosowana. Użytkownicy stają się właścicielami najegzotyczniejszych i najdroższych komponentów, jakie obecnie są dostępne. Ponadto melomani zostaną skonfrontowani z całkowicie nowymi i znacznie lepszymi rozwiązaniami, które nigdy wcześniej nie były stosowane, ale na pewno będą rozwijane w przyszłości.
Urządzenia Constellation Audio zostają wyprodukowane w taki sam sposób, jaki są projektowane: poprzez znalezienie najlepszych partnerów i umożliwienie im robienia tego, co najlepiej potrafią. Chociaż siedziba firmy znajduje się w Australii, najbardziej zaawansowana inżynieria i najlepsze źródła komponentów mogą być zlokalizowane w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki temu kiedy masz do czynienia z produktami marki Constellation można być pewnym, że każde z urządzeń łączy wysiłek najlepszych projektantów, inżynierów, dostawców i producentów na świecie.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Serie produktów

Constellation Audio Integrated 1.0

Constellation Audio
Wzmacniacze zintegrowane
Cena na telefon

Integrated 1.0 jest najnowszym wzmacniaczem zintegrowanym Constellation Audio z serii Inspiration. Urządzenie w jednej obudowie łączy moduł przedwzmacniacza oraz końcówkę mocy i dostarcza moc 100 W/kanał. Funkcjonalność modelu zwiększają tryb home theater i wbudowany wzmacniacz słuchawkowy.

Tylko w salonach

Constellation Audio Preamp 1.0

Constellation Audio
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

Przedwzmacniacz Preamp 1.0 wprowadza melomanów do świata najwyższej jakości dźwięku. Urządzenie wykorzystuje nowatorskie rozwiązania opracowane przez firmę Constellation i może pracować w systemach audio i współpracować z zestawami kina domowego.

Prosimy o kontakt

Constellation Audio Stereo 1.0

Constellation Audio
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Inspiration Stereo 1.0 jest stereofonicznym wzmacniaczem mocy, który wykorzystując autorskie rozwiązania Constellation gwarantuje bardzo wysoką jakość dźwięku. Urządzenie uzyskuje moc 200 W na kanał (8 Ω).

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław